Baner

Podczas uroczystości w NBP Kapituła Rankingu pod przewodnictwem prof. Marii Romanowskiej wręczyła dyplomy organizatorom dziesięciu najlepszych programów MBA, wyłonionych spośród 34, które w tym roku poddały się tej weryfikacji. Nagrodzono również zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Program Canadian Executive MBA (CEMBA) SGH wygrał w kategoriach opinia pracodawców i kadra dydaktyczna programu. W kategoriach: merytoryczne cechy programu oraz ranga i prestiż zwyciężył program mba@uw - Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania na Wydziale Zarządzania.

W kategorii studenci programu najwyżej oceniono Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego, a w kategorii opinia absolwentów Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Wspaniałe laudacje trzech zwycięskich programów wygłosili ich absolwenci: Magdalena Kwiecińska,  absolwentka Canadian Executive MBA (CEMBA),  Director Resources and Partnership w Fundacji British Council, Remigiusz Lewandowski, absolwent Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, dyrektor Biura Strategii w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych oraz Marcin Rutecki, absolwent Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego, CEO FundRival Capital Management oraz Corporate Governance Shareholder Advisory.

Organizatorzy najlepszych programów otrzymali również książki „O tych z najwyższej półki, czyli rzecz w sprawie naszego środowiska ekonomicznego” od Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, które wręczyła prof. Elżbieta Mączyńska, prezes PTE i członek kapituły Rankingu.

Gratulujemy!

{gallery}stories/mba2015/gala{/gallery}