MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 

Już w najbliższych dniach - 5 i 6 kwietnia - aż trzy wydziały Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, najlepszej uczelni rolniczej w Polsce, zapraszają na drzwi otwarte dla kandydatów na studia. Podczas organizowanych wydarzeń zwiedzić będzie można Wydziały, wziąć udział w warsztatach i wykładach oraz poznać perspektywy zawodowe czekające studentów po ukończeniu danego kierunku studiów. Kandydaci dowiedzą się, jak radzą sobie na rynku pracy absolwenci UPP oraz uzyskają informacje, czym najlepiej kierować się przy wyborze studiów. Na wszystkie pytania chętnie udzielą odpowiedzi pracownicy akademiccy oraz studenci Wydziałów, którzy są niewątpliwie najlepszym źródłem informacji dla swoich młodszych kolegów.

DRZWI OTWARTE NA WYDZIALE OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

5 kwietnia swoje Drzwi Otwarte organizuje Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez doświadczonych naukowców i dydaktyków Wydziału. Ponadto każdy będzie mógł oznaczyć zawartość azotanów w warzywach liściowych. Uczestników zachęca się do przyniesienia własnych liści sałaty lub kapusty. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 5 kwietnia o godzinie 9.00 w Kolegium Zembala przy ul. Dąbrowskiego 159 w Poznaniu.

DRZWI OTWARTE NA WYDZIALE MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ I NAUK O ZWIERZĘTACH

Natomiast 6 kwietnia zapraszamy na Drzwi Otwarte Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Pracownicy i studenci Wydziału oprowadzą młodzież po najważniejszych obiektach, gdzie odbędą się wystawy zwierząt, pokazy laboratoryjne,  prezentacja mikroskopu wirtualnego oraz zwiedzanie nowoczesnego ambulansu dla zwierząt, w którym można wykonywać nawet bardzo skomplikowane zabiegi. Kandydaci na studia będą mieli okazję poczuć atmosferę panującą na Wydziale i przekonać się, dlaczego warto tam studiować. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej przy ul. Szydłowska 43

DRZWI OTWARTE WYDZIAŁU TECHNOLOGII DREWNA

Dla tych wszystkich, którzy chcieliby pracować w nowoczesnej firmie meblarskiej, zostać konserwatorem zabytków drewnianych, projektantem mebli, a może w planach mają założenie własnej firmy drzewnej zapraszamy na Drzwi Otwarte Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, które odbędą się również w sobotę 6 kwietnia od godz. 11:00 w budynku Wydziału Technologii Drewna, który mieści się przy ul. Wojska Polskiego 38/42 w Poznaniu. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją dla przyszłych studentów, aby dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu, z którym planują związać kilka najbliższych lat swojego życia. Poznać będzie można zasady rekrutacji i warunki studiowania oraz wziąć udział w tematycznych zajęciach warsztatowych w salach ćwiczeń i laboratoriach Wydziału. Zajęcia odbędą się w formie: eksperymentów z drewnem, warsztatów projektowych czy badań powierzchni mebli.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt