
18 niezwykłych par mentoringowych spotkało się 26 stycznia na podsumowaniu II edycji programu mentoringowego "Lean in STEM" w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej. Dla uczestniczek programu - utalentowanych studentek i doktorantek kierunków technicznych i ścisłych, był to rok wyzwań, pracy nad projektami i podejmowania kluczowych decyzji. Miały u swojego boku wybraną przez siebie Mentorkę, na której wielkie zaangażowanie, wiedzę i wsparcie mogły liczyć w realizacji swoich marzeń. Mentorkami w programie "Lean in STEM" były kobiety sukcesu z najlepszych firm technologiczych na Polskim rynku, ale także wybitne naukowczynie i działaczki społeczne. Na spotkaniu w Centrum Sztuki Współczesnej pary mentoringowe mogły zaprezentować efekty tej niezwykłej, kobiecej współpracy.

Kiedyś odpowiednikiem dzisiejszego „człowieka sukcesu” był człowiek renesansu – osoba wszechstronnie uzdolniona i wykształcona. Od takich osób wymagało się nie tylko wiedzy eksperckiej z zakresu wielu dziedzin, ale także znajomości co najmniej kilku języków. Czy to możliwe? W tamtych czasach, ze względu na niższy poziom zaawansowania nauki i techniki – jak najbardziej, a dzisiaj?
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności