Jeśli zajęcia, ze względu na swoją specyfikę, nie mogą być przeprowadzone w sposób zdalny, to możliwe jest prowadzenie ich w siedzibach uczelni lub ich filiach niezależnie od roku, na którym student odbywa kształcenie. Podobnie jest w przypadku doktorantów - pisze wiceminister nauki Anna Budzanowska w liście do rektorów.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności