Prezydium KRASP spotkało się 9-10 września na inauguracyjnym posiedzeniu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, aby omówić najważniejsze problemy stojące przed polskim szkolnictwem wyższym i zaplanować i określić główne kierunku działania KRASP w najbliższych latach.
Spotkanie to było ważne również z punktu widzenia maturzystów i studentów, gdyż od tego jak Ich Magnificencje zaplanują działalność i rozwój polskich uczelni w najbliższych latach będzie zależała wartość uzyskiwanych przez absolwentów dyplomów licencjackich, magisterskich i doktorskich.
Trzymamy więc kciuki za Ich Magnificencje i życzymy sukcesów w nowej kadencji! Powodzenia!


