
Z udziałem ministra edukacji i nauki Ukrainy prof. Serhija Kvita oraz ambasadora RP Henryka Litwina 25 kwietnia w Kijowie podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy polskimi i ukraińskimi uczelniami technicznymi. Głównym celem porozumienia jest doprowadzenie do lepszego wykorzystania osiągnięć uczonych obu krajów dla rozwoju nauki i gospodarki Polski i Ukrainy.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności