29 stycznia 2025 r. podpisano porozumienie o współpracy na rzecz rozwoju technologii wodorowych i paliw syntetycznych. Dokument sygnowali przedstawiciele ORLEN S.A., Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku oraz Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Z ramienia PW podpis pod porozumieniem złożyła prof. Renata Walczak, Prorektor PW ds. Filii w Płocku.
Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się uroczysta gala Podkarpackiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2025. Dyplomy i listy gratulacyjne przedstawicielom najlepszych szkół wręczyli rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik i podkarpacki kurator oświaty Dorota Nowak-Maluchnik.
Jesteśmy tu po to, by podziękować wielopokoleniowej, kilkudziesięciotysięcznej społeczności akademickiej za 75 lat niezwykle owocnej pracy, za to, co ludzie UMB zrobili dla pacjentów, dla społeczeństwa - tymi słowami, w poniedziałek, 3 lutego 2025 roku, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, prof. Marcin Moniuszko, zainaugurował obchody jubileuszu 75-lecia UMB.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności