
9 maja odbył się w Warszawie uroczysty finał Rankingu Szkół Wyższych 2013 Perspektyw i Rzeczpospolitej. Zgromadził on znakomitą reprezentację najlepszych polskich uczelni i wydziałów. Laureatom gratulowała prof. Daria Nałęcz – wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, przewodniczący Kapituły prof. Michał Kleiber oraz redaktorzy naczelni „Perspektyw” – Bianka Siwińska i „Rzeczpospolitej” – Bogusław Chrabota.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności