Oferta Informatur

InforMATUR – Mobilny Informator dla Maturzystów jest prostym w obsłudze i znakomicie „nakarmionym” przewodnikiem po uczelniach wszystkich typów i rodzajów, absolutnie wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, jest także kompendium wiedzy o przyjętych przez szkoły wyższe zasadach przyjęć na studia. Aplikację udostępnianą i aktualizowaną od jesieni 2013 roku pobrało blisko 100 000 użytkowników.

Mobilny Informator dla Maturzystów to:

  • Wszystkie uczelnie w Polsce
  • Zasady przyjęć na studia
  • 97 225 pobrań poprzednich edycji!
  • Znakomite opinie użytkowników i ekspertów branżowych

  • Aplikacja bezpłatna!
  • Użytkowana dla wygody off-line
  • Prognoza pobrań 2017: 35 000

To unikatowy, funkcjonalny zbiór starannie zweryfikowanych danych o ofercie wszystkich krajowych uczelni na rok akademicki 2017/18, a także poradnik pomocny w przygotowaniu się do matury i do studiów, do wyboru zawodu, do „przeżycia” pierwszego roku na uczelni.

aplikacja Informatur 2017
aplikacja Informatur 2017
InforMATUR 2017 jest narzędziem, które umożliwia dotarcie do oferty edukacyjnej uczelni zarówno z katalogu uczelni, jak i bazy kierunków. Uczelnie i kierunki zostały podzielone ze względu na profil kształcenia, co ułatwia znacząco użytkownikowi dotarcie do wybranych studiów. Dodatkową funkcjonalnością InforMATURA 2017 jest system podpowiedzi, który gwarantuje intuicyjne wyszukiwanie pożądanych treści.

Opinie ekspertów

Mobilny Informator dla Maturzystów uzyskał bardzo pochlebne recenzje. AntyApps.pl oraz Spider's Web podkreślają, że aplikacja znakomicie łączy i wykorzystuje możliwości nowoczesnego narzędzia z dwudziestoletnim doświadczeniem Perspektyw w zakresie gromadzenia, selekcji i podawania informacji edukacyjnych. Eksperci podkreślają, że funkcje Informatora są w stanie sprostać potrzebom każdego maturzysty. I tego, którego interesują wyłącznie studia, np. techniczne, ale jeszcze nie zdecydował – jakie, a także osoby zdecydowanej na konkretny kierunek, która porównuje na ekranie swojego smartfona zasady przyjęć, szuka właściwego trybu studiów. To jedyna kompletna apka dla kandydatów na studia z tyloma opcjami przeglądania.
aplikacja Informatur 2017

# OFERTA DLA UCZELNI / DLA WYDZIAŁU

Prezentacja uczelni/wydziału

zawiera powiększony opis uczelni/wydziału wzbogacony dodatkowo zdjęciami. Przy danych teleadresowych uczelni użytkownik ma możliwość przejścia do treści uczelni na facebooku oraz strony głównej uczelni/wydziału. W ramach tej oferty uczelnia może również zamieszczać informacje o dniach otwartych.

Wyróżnienie

usługa umożliwia wyróżnienie uczelni/wydziału w wynikach wyszukiwania (czerwony kolor przycisku), co przykuwa uwagę użytkownika.


Pozycjonowanie

daje gwarancję lokalizacji uczelni „na topie” listy wyszukiwania zgodnie z ofertą studiów prowadzoną przez uczelnię na wszystkich poziomach wyszukiwania przez użytkownika.


Dni otwarte uczelni

usługa umożliwia umieszczenie informacji dotyczących dni otwartych na uczelni w postaci paska reklamowego w podstawowej prezentacji uczelni (usługa dla szkół wyższych, które nie zamówiły prezentacji).


cena 500 zł

Artykuł uczelni

prezentujemy w bloku redakcyjnym poradnik. Do wyboru są 2 działy: wybrać dobre studia oraz przeżyć 1 rok. Artykuł dodatkowo wyróżniamy w bloku tematycznym. Istnieje możliwość czterokrotnie zmiany kontentu.


cena 1000 zł