Oferta Informatur

InforMATUR – Mobilny Informator dla Maturzystów jest prostym w obsłudze i znakomicie „nakarmionym” przewodnikiem po uczelniach wszystkich typów i rodzajów, absolutnie wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, jest także kompendium wiedzy o przyjętych przez szkoły wyższe zasadach przyjęć na studia, publikowanych na długo przed rozpoczęciem procesu rekrutacji. Aplikację udostępnianą i aktualizowaną od jesieni 2013 roku pobrało blisko 100 000 użytkowników.

InforMATUR – Mobilny Informator dla Maturzystów to:

  • Wszystkie uczelnie w Polsce
  • Zasady przyjęć na studia
  • 97 225 pobrań poprzednich edycji!
  • Znakomite opinie użytkowników i ekspertów branżowych
  • 29 393 pobrań aplikacji 2016
  • Aplikacja bezpłatna!
  • Użytkowana dla wygody off-line
  • Prognoza pobrań 2017: 35 000

To unikatowy, funkcjonalny zbiór starannie zweryfikowanych danych o ofercie wszystkich krajowych uczelni na rok akademicki 2016/17, a także poradnik pomocny w przygotowaniu się do matury i do studiów, do wyboru zawodu, do „przeżycia” pierwszego roku na uczelni. Aplikacja pozwala na swobodne przeglądanie ofert wybranych uczelni lub na szybkie odnalezienie konkretnego kierunku wśród wszystkich prowadzonych w Polsce programów studiów.

aplikacja Informatur 2016

InforMATUR 2017 gwarantuje intuicyjne wyszukiwanie pożądanych treści (system podpowiedzi); umożliwia dowolne poruszanie się po wydziałach i studiach konkretnej uczelni, a także – co najważniejsze – sprawdzanie zasad przyjęć i planowanie strategii maturalnych w zakresie wybieranych przedmiotów.

Aplikacja dla maturzystów jest nowoczesnym narzędziem zrodzonym z doświadczenia „Perspektyw” w gromadzeniu, selekcji i układu informacji, komplementowanym zarówno przez użytkowników – uczniów liceów i techników, jak i ekspertów z branżowych portali. Wszyscy są zgodni: tę aplikację trzeba mieć!

aplikacja Informatur 2016

Opinie ekspertów

Mobilny Informator dla Maturzystów uzyskał bardzo pochlebne recenzje. AntyApps.pl oraz Spider's Web podkreślają, że aplikacja znakomicie łączy i wykorzystuje możliwości nowoczesnego narzędzia z dwudziestoletnim doświadczeniem Perspektyw w zakresie gromadzenia, selekcji i podawania informacji edukacyjnych. Eksperci podkreślają, że funkcje Informatora są w stanie sprostać potrzebom każdego maturzysty. I tego, którego interesują wyłącznie studia, np. techniczne, ale jeszcze nie zdecydował – jakie, a także osoby zdecydowanej na konkretny kierunek, która porównuje na ekranie swojego smartfona zasady przyjęć, szuka właściwego trybu studiów. To jedyna kompletna apka dla kandydatów na studia z tyloma opcjami przeglądania.

aplikacja Informatur 2016

# OFERTA DLA UCZELNI / DLA WYDZIAŁU

Prezentacja uczelni/wydziału

zawiera powiększony opis uczelni/wydziału wzbogacony zdjęciami (max 10). Przy danych teleadresowych uczelni użytkownik ma możliwość przejścia do treści uczelni na serwisach społecznościowych (facebook, youtube, instagram) oraz strony głównej uczelni /wydziału.

cena 2000 zł/12 m-cy
cena 1000 zł/12 m-cy

Artykuł sponsorowany

prezentujemy w bloku redakcyjnym poradnik. Do wyboru są 2 działy: wybrać dobre studia oraz przeżyć 1 rok. Artykuł umieszczamy na górze listy, w kolejności zleceń. Istnieje możliwość dwukrotnej zmiany kontentu.

cena 2000 zł/12 m-cy

Wyróżnienie

Usługa umożliwia wyróżnienie uczelni/wydziału (podbarwienie na żółto), co przykuwa uwagę użytkownika.

cena 1000 zł/12 m-cy
cena 500 zł/12 m-cy

Pozycjonowanie

daje gwarancję lokalizacji uczelni „na topie” listy wyszukiwania zgodnie z ofertą studiów prowadzoną przez uczelnię na wszystkich poziomach wyszukiwania.

cena 5000 zł/12 m-cy
cena 3500 zł/12 m-cy
cena 1500 zł/12 m-cy