MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ruszyła druga edycja Szkoły Letniej „Summer Automotive School”, w której udział bierze interdyscyplinarny zespół studentów z Politechniki Łódzkiej. Projekt jest wynikiem współpracy pomiędzy uczelnią a koncernem motoryzacyjnym Kongsberg Automotive Pruszków. Młodzi inżynierowie staną przed wyzwaniami, z którymi na co dzień spotykają się specjaliści z branży automotive. Efekty ich pracy będzie można podziwiać na koniec czerwca. 

Jak zepsuć nawet najlepsze CV? Użyć przestarzałej, niewyraźnej lub dziecinnej czcionki. Oto antyranking przygotowany przez serwis z ofertami pracy MonsterPolska.pl.

Ukraina była Gościem Specjalnym XXVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2017, który odbył się 10-11 marca w Warszawie. Z tej okazji do Warszawy przyjechała ponad 30-osobowa delegacja rektorów, prorektorów oraz dyrektorów działów współpracy międzynarodowej ukraińskich uczelni.

W decydującym rozstrzygnięciu Ursus Olimpiada Młodych Producentów Rolnych 2017, wyłoniono najlepszego z najlepszych. Bezapelacyjnie wygrał reprezentant województwa lubuskiego –Tomasz Musiał.  Finał na szczeblu krajowym, miał miejsce podczas 23. edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH 2017 w Kielcach. W decydującym starciu swoją wiedzę sprawdziło dziesięciu uczestników.

Akademia Analiz to konkurs organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji Kapitałowych Profit, działające przy Katedrze Inwestycji i Rynków Kapitałowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Dzień przedsiębiorczości to projekt przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, sprzyjający podejmowaniu przez nich trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

15 marca br., w Ośrodku Szkoleniowym OEIiZK w Warszawie odbyła się VI Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w szkole” - „Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów i systemów ". W trakcie wydarzenia Tomasz Schweitzer, Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego wręczył nagrody zwycięzcom V Ogólnopolskiego Konkurs dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Normalizacja i ja”. W tym roku nadesłano 152 prace: 45 esejów, 16 filmów, 72 komisy i 19 scenariusz lekcji.

Jeśli interesuje Was to, co dzieje się wokół Was, jeśli sądzicie, że złożoności ludzkich zachowań nie da się wyjaśnić jednoczynnikowo, to SocjoSzkoła 2017 jest czymś właśnie dla Was!

Czytelna i spójna z misją uczelni promocja oferty kształcenia jest sztuką, która udaje się coraz większej liczbie polskich szkół wyższych. Jak robią najlepsi, będzie można się przekonać 10 marca podczas XXVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2017. Właśnie wtedy zostaną ogłoszone wyniki szóstej edycji konkursu Genius Universitatis na najlepsze w mijającym roku akademickim kreatywne kampanie rekrutacyjne szkół wyższych.

3 dni, 160 studentów, spotkania z doświadczonymi managerami, trenerami biznesowymi oraz mentorami – tak zapowiada się III edycja „Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA”. Wydarzenie dedykowane jest studentom, którzy już w trakcie studiów chcą świadomie rozwijać swoją karierę w branży finansowej. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie do 17 marca br. Warto więc spieszyć się z rejestracją na www.futurecfo.pl.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt