Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Jeżeli nie, dowiesz się za chwilę. Urodziłeś się w latach 1980 – 1995 i wyróżniasz się wyjątkowymi cechami charakterystycznymi. Pewnie teraz zastanawiasz się jakimi. Zaraz do tego dojdziesz. Najważniejsze, że jesteś VIPem. Vistula Important Per

Internet to Twoje naturalne środowisko. Cenisz swój czas. Dokonujesz samodzielnych wyborów, samostanowisz o sobie. Jak każdy VIP nie jesteś cierpliwy. Czekanie zabija. Chcesz mieć wszystko szybko, chcesz odnieść sukces, ale nie przesadzajmy z wyrzeczeniami. Długie godziny spędzone na nauce oraz później w pracy nie są tym czego pragniesz i oczekujesz od życia teraz i później. Naturalne jest bardziej być niż mieć. Posiadać, zdobywać ale nie koniecznie gromadzić. Jesteś wolny od przyzwyczajenia. A w przyszłości chcesz być niezależny. Bo przecież jesteś wolną jednostka. Pragniesz zachować równowagę między nauką a zabawą. Od uczelni oczekujesz zrozumienia zmiany jaką niesie Twoje pokolenie. Nauka jest nudna. Poznanie jest warte grzechu. Nauka podobnie jak praca jest środkiem, a nie celem samym w sobie. A w ogóle, to nie masz zamiaru pracować całe życie. Słusznie, to jest powód do tworzenia nowych rzeczy, łamania barier i odnoszenia sukcesu.

Jesteś Vipem. Vistula Important Person. Twoja osobowość i sposób patrzenia na świat są najważniejsze. Nie zamierzamy Cię zmieniać. Jeżeli masz dość nauki samej teorii, definicji, koncepcji, zasad, terminologii to świetnie. Vistula to miejsce dla ciebie. Kładziemy nacisk na praktykę i rozwój umiejętności miękkich tak bardzo cenionych przez pracodawców. Programy edukacyjne stworzyliśmy przy współpracy wykładowców z partnerami biznesowymi. Prowadzimy nowatorski program łączący świat biznesu z edukacją. Znane marki same przychodzą na Vistulę, aby szukać przyszłych swoich ambasadorów, czego przykładem jest ostatni Job Spot. Jesteśmy obywatelami świata. Dlatego aż 6 kierunków prowadzonych jest wyłącznie w języku angielskim a studenci pochodzą z 37 krajów całego świata. Międzykulturowe środowisko i niepowtarzalna międzynarodowa atmosfera jest u nas normą. Współpracujemy z Tobą i światem biznesu. Dzięki temu, kończąc studia na Vistuli będziesz posiadać wiedzę, doświadczenia i znajomości branżowe niezbędne do podjęcia wyzwań jakie niesie dorosłe życie, bez względu czy wybierzesz prace w korporacji i stworzysz swój własny biznes.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt