Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Najlepsze kierunki rolnicze
i leśne w Polsce 2013
Wskaźnikocena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
Prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
Liczba
publi-
kacji
10%
Cyto-
wania
10%
H-index
10%
1Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie10010010078.1649.5271.43
2Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu87.9299.0552.4410060.26100
3Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie74.9366.6767.0769.1657.8978.57
4Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie63.9165.7135.3769.5965.5585.71
5Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu60.9775.2432.9338.9766.3664.29
6Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie40.1338.1014.6364.4547.5264.29
7Uniwersytet Rzeszowski24.966.6712.2015.8585.4557.14
8Uniwersytet Łódzki23.757.624.8820.7784.7764.29
9Uniwersytet Gdański22.730.954.8819.7010064.29
10Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach20.687.6215.8521.8439.1142.86
11Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy20.545.7114.6337.0433.5742.86
12Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie17.268.577.3223.9832.7142.86
13Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II13.553.814.885.3557.5328.57
14Uniwersytet Opolski9.390.006.107.4934.1221.43
15Politechnika Białostocka7.803.816.103.6417.5614.29

Uwzględnione kierunki:
rolnictwo; leśnictwo; ogrodnictwo; zootechnika; hodowla i ochrona zwierząt; architektura krajobrazu; rybactwo

Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej informacji o kierunkach rolniczych i leśnych

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt