Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Najlepsze studia w Polsce 2013 - Architektura i urbanistyka oraz BudownictwoWskaźnikOcena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
Prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
Liczba
publi-
kacji
10%
Cyto-
wania
10%
H-index
10%
1Politechnika Warszawska10088.0010010074.34100
2Politechnika Wrocławska83.8910065.7887.9141.3372.73
3Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie56.320.0084.4999.4557.2172.73
4Politechnika Śląska w Gliwicach46.7828.0034.7698.3536.3481.82
5Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki46.3762.0035.2947.8016.7527.27
6Politechnika Poznańska44.0952.0027.2763.1924.9745.45
7Politechnika Gdańska36.1538.0016.0437.3655.9854.55
8Politechnika Białostocka33.0010.0012.8336.8110090.91
9Politechnika Łódzka28.3320.0016.0444.5138.9454.55
10Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie25.990.0035.2934.0739.3045.45
11Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie18.6412.001.6013.7467.0045.45
12Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza17.282.0021.3914.2937.6527.27
13Uniwersytet Zielonogórski15.702.002.6718.1357.3554.55
14Politechnika Lubelska15.5510.005.3516.4838.4336.36
15Politechnika Częstochowska14.580.0014.9717.0330.1736.36
16Politechnika Opolska13.610.008.0217.5844.8736.36
17Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie13.140.0011.767.6937.2936.36
18Politechnika Świętokrzyska w Kielcach12.696.009.6315.3820.9827.27
19Politechnika Koszalińska9.090.005.359.3429.4327.27
20Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu8.9912.001.604.4013.6018.18

Uwzględnione kierunki:
budownictwo; architektura i urbanistyka; architektura wnętrz

Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej o kierunkach Architektura i urbanistyka oraz Budownictwo

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt