Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Najlepsze studia w Polsce 2013 - Automatyka i robotyka oraz Mechatronika.WskaźnikOcena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
Prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
Liczba
publi-
kacji
10%
Cyto-
wania
10%
H-index
10%
1Politechnika Warszawska10066.6710010041.40100
2Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie98.9610075.7396.4031.9672.73
3Politechnika Wrocławska73.0966.6758.2564.0328.7872.73
4Politechnika Poznańska54.9566.6731.0753.9611.7345.45
5Politechnika Śląska w Gliwicach43.3013.3333.0194.9618.1081.82
6Politechnika Gdańska41.9033.3333.9833.8130.7145.45
7Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie30.4613.3326.2133.0925.1454.55
8Uniwersytet Śląski w Katowicach27.420.0020.399.3510045.45
9Politechnika Białostocka26.596.673.8840.2951.2190.91
10Politechnika Łódzka24.670.0029.1342.4513.6145.45
11Politechnika Częstochowska22.530.0033.0119.4214.5236.36
12Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki17.070.0018.4538.8510.0927.27
13Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie15.830.008.7411.5143.0145.45
14Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza15.770.0019.4216.5518.2927.27
15Uniwersytet Zielonogórski13.630.002.9121.5826.1354.55
16Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie12.4513.330.977.1918.1627.27
17Politechnika Opolska12.340.009.718.6331.8627.27
18Politechnika Świętokrzyska w Kielcach11.750.003.8820.1417.7545.45
19Politechnika Koszalińska11.720.0012.6211.5113.7427.27
20Politechnika Lubelska10.660.005.8310.7920.3936.36

Uwzględnione kierunki:
automatyka i robotyka; mechatronika oraz kierunki pokrewne

Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej o kierunkach Automatyka i robotyka oraz Mechatronika

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt