Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Najlepsze studia chemiczne
w Polsce 2013
WskaźnikOcena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
Prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
Liczba
publi-
kacji
10%
Cyto-
wania
10%
H-index
10%
1Uniwersytet Warszawski10010010084.3510096.88
2Uniwersytet Jagielloński76.6867.6361.7310099.66100
3Politechnika Warszawska71.9154.6885.1062.8775.3678.13
4Politechnika Wrocławska71.5851.8088.8965.3669.6075.00
5Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu63.5656.8358.0286.1266.7768.75
6Uniwersytet Wrocławski57.1048.2048.1576.4974.6971.88
7Politechnika Łódzka44.8312.2365.4356.1955.6156.25
8Politechnika Gdańska38.1319.4239.5136.3572.1259.38
9Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu36.6612.9530.8645.3882.8678.13
10Politechnika Śląska w Gliwicach35.526.4756.7926.3953.8846.88
11Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie32.7910.0734.5747.6864.7353.13
12Uniwersytet Gdański32.7014.3928.4033.6078.1559.38
13Uniwersytet Łódzki29.2210.0727.1631.4368.6756.25
14Uniwersytet Śląski w Katowicach26.331.4422.2244.6668.4262.50
15Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie24.860.0038.277.3365.1837.50
16Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie21.030.0028.4016.9655.5934.38
17Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie20.320.0018.525.3794.8134.38
18Uniwersytet Opolski16.032.1612.3510.5458.5037.50
19Uniwersytet w Białymstoku15.713.609.8810.2865.4931.25
20Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach11.072.164.947.0751.7625.00

Uwzględnione kierunki:
chemia

Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej o kierunku chemia.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt