Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Nazwa
uczelni
Wynikocena
przez
kadrę
akademicką
35%
preferencje
praco-
dawców
35%
liczba
publi-
kacji
10%
cytowania
10%
h-index
10%
1Szkoła Główna Handlowa w Warszawie10010010043.1423.0935.71
2Uniwersytet Warszawski76.1658.7259.5493.6338.9564.29
3Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu69.1767.4466.6744.6112.1128.57
4Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu57.7579.0733.5925.9814.3028.57
5Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie42.9051.1631.8111.2720.9621.43
6Politechnika Wrocławska42.586.4027.4899.5144.7978.57
7Politechnika Warszawska41.6912.2130.0374.5140.5671.43
8Uniwersytet Jagielloński41.3122.6717.0542.1671.4978.57
9Politechnika Poznańska41.225.8115.5255.88100100
10Uniwersytet Gdański35.739.8813.4939.2286.9678.57
11Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie35.1336.0516.5422.0647.0728.57
12Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie33.905.8127.9955.3933.8364.29
13Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu32.956.4011.2063.7360.4078.57
14Politechnika Gdańska31.590.0013.4952.9474.6278.57
15Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach31.589.8833.3320.1039.0642.86
16Politechnika Łódzka31.496.4010.9410027.6064.29
17Uniwersytet Łódzki26.429.3015.0135.7848.1242.86
18Politechnika Śląska w Gliwicach23.042.918.4060.7834.4450.00
19Uniwersytet Wrocławski22.671.1612.4744.1239.9950.00
20Uniwersytet Śląski w Katowicach22.540.008.6543.6349.7357.14
21Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu21.671.745.8566.6730.5250.00
22Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie20.530.588.1427.9456.1950.00
23Uniwersytet Rzeszowski20.120.008.9113.7366.4250.00
24Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki19.360.008.1418.6365.2642.86
25Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie19.121.748.1452.9422.9642.86
26Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu17.681.1611.2037.7525.0535.71
27Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie17.477.569.6723.0428.2128.57
28Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie16.512.337.894.4170.8021.43
29Uniwersytet Szczeciński15.913.496.3637.2520.1735.71
30Politechnika Lubelska15.900.008.1440.2023.1035.71
31Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie14.994.073.8232.3524.5335.71
32Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie14.180.002.2927.4535.3642.86
33Politechnika Częstochowska13.921.165.0919.1234.8835.71
34Akademia Morska w Gdyni13.712.916.366.8649.2021.43
35Uniwersytet w Białymstoku13.600.003.5610.7850.1035.71
36Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza13.370.008.146.8650.4321.43
37Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II12.980.004.588.8250.7028.57
38Akademia Pomorska w Słupsku12.600.001.0214.7147.0735.71
39Politechnika Koszalińska11.410.007.6345.105.4314.29
40Uniwersytet Opolski11.031.162.0417.6523.9235.71
41Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach10.931.741.2715.6932.8328.57
42Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie10.910.001.023.4359.0421.43
43Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie10.830.001.7824.5127.5528.57
44Politechnika Białostocka10.430.580.7628.4321.9728.57
45Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej9.960.002.2928.4314.8528.57
46Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu9.510.003.0524.0213.0028.57
47Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie9.180.001.5311.2728.4528.57
48Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy8.860.001.7822.0614.1628.57
49Uniwersytet Zielonogórski7.990.002.0416.1819.3121.43
50Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie6.910.006.367.3511.4814.29

Uwzględnione kierunki:
ekonomia; finanse, rachunkowość i ubezpieczenia; zarządzanie; metody ilościowe i systemy informatyczne; informatyka i ekonometria; ; międzynarodowe stosunki gospodarcze; towaroznawstwo

Metodologia   |   Wersja .JPG

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt