Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Najlepsze studia
psychologii w Polsce 2013
Wskaźnikocena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
Prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
Liczba
publi-
kacji
10%
Cyto-
wania
10%
H-index
10%
1Uniwersytet Jagielloński10010010010017.3563.64
2Uniwersytet Warszawski98.7510099.0956.6734.6681.82
3Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie48.2132.3527.2778.6737.34100
4Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu43.3652.9432.7330.0015.8036.36
5Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu22.630.008.1850.0038.9481.82
6Uniwersytet Wrocławski22.232.9427.2712.6750.1327.27
7Uniwersytet Gdański20.7111.7610.9138.0019.6045.45
8Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie18.065.8824.5512.6712.7027.27
9Uniwersytet Opolski17.580.006.365.3310027.27
10Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie16.7520.599.0916.009.5218.18
11Uniwersytet Łódzki14.770.0019.0910.6725.4027.27
12Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego12.9411.7612.734.6714.519.09
13Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy12.502.9416.366.0018.3418.18
14Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II11.695.8810.9113.3312.7018.18
15Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie11.590.003.6417.3335.6536.36
16Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie11.220.0010.9116.0026.4618.18
17Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie10.815.8816.364.673.639.09
18Uniwersytet Śląski w Katowicach7.460.0010.9113.335.089.09
19Uniwersytet Szczeciński3.720.003.643.337.629.09

Uwzględnione kierunki:
psychologia; terapia zajęciowa

Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej o kierunku psychologia

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt