Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Najlepsze studia politologii
w Polsce 2013
WskaźnikOcena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
Prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
Liczba
publi-
kacji
10%
Cyto-
wania
10%
H-index
10%
1Uniwersytet Warszawski10010010010030.2181.82
2Uniwersytet Jagielloński86.6680.0081.6768.5655.95100
3Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu51.4051.1121.6758.2564.9290.91
4Uniwersytet Wrocławski47.4951.1135.0038.6638.5154.55
5Uniwersytet Gdański31.686.676.6742.27100100
6Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie28.4511.1118.3317.5384.3254.55
7Uniwersytet Łódzki27.3913.3316.6735.5754.6854.55
8Uniwersytet Śląski w Katowicach27.346.6720.0044.8547.4963.64
9Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu19.170.003.3357.2242.3563.64
10Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie16.764.443.3353.6126.5545.45
11Uniwersytet Szczeciński15.242.226.6735.5726.8845.45
12Akademia Pomorska w Słupsku14.990.005.0015.4658.3245.45
13Uniwersytet Rzeszowski14.280.003.3316.4956.6545.45
14Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu14.128.896.6710.8227.1036.36
15Uniwersytet w Białymstoku13.840.006.6720.1037.2945.45
16Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu13.268.893.3332.4718.4027.27
17Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II12.990.006.6710.3148.4836.36
18Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza12.450.001.675.6774.7427.27
19Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach10.770.001.6716.4939.5236.36
20Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej10.450.003.3328.8718.4436.36
21Uniwersytet Opolski8.840.001.6719.5918.8636.36
21Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach8.840.008.3314.4318.8218.18
23Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy8.330.001.677.7335.1327.27
24Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie8.110.001.679.2831.6227.27
25Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie7.250.0010.005.1516.869.09

Uwzględnione kierunki:
politologia

Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej o kierunku politologia

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt