Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Najlepsze studia
dziennikarskie w Polsce 2013
WskaźnikOcena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
Prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
Liczba
publi-
kacji
10%
Cyto-
wania
10%
H-index
10%
1Uniwersytet Warszawski10010010010031.5875.00
2Uniwersytet Jagielloński94.6410080.0057.8970.13100
3Uniwersytet Wrocławski57.6691.6723.6426.3242.8650.00
4Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu36.9041.6732.7333.3315.7925.00
5Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu30.8133.3318.1812.2836.7350.00
6Uniwersytet Szczeciński30.640.0012.7364.9168.34100
7Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie28.7033.3340.003.510.000.00
8Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach27.0825.0043.645.260.000.00
9Uniwersytet Gdański23.738.337.2710.5310050.00
10Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie22.9616.6716.3622.8119.7850.00
11Uniwersytet Łódzki18.808.3321.8224.5615.3125.00
12Uniwersytet Śląski w Katowicach18.108.3334.5514.040.000.00
13Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie16.1516.6710.913.5121.4325.00
14Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II11.260.007.278.7742.8625.00
15Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego10.720.0027.271.750.000.00
16Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy9.370.007.278.7725.7125.00
17Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie7.970.003.648.7725.7125.00
18Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu5.620.0014.550.000.000.00
19Uniwersytet Opolski5.490.0012.735.260.000.00
20Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie5.110.0012.731.750.000.00
Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej o kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt