Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Nazwa
uczelni
Wynikocena
przez
kadrę
akade-
micką
35%
prefe-
rencje
praco-
dawców
35%
liczba
publi-
kacji
10%
cyto-
wania
10%
h-index
10%
1Uniwersytet Jagielloński10096.6910046.3669.05100
2Uniwersytet Warszawski93.4910092.3110014.7957.14
3Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu65.0973.5555.7743.7134.8557.14
4Uniwersytet Wrocławski59.3052.8971.1526.4932.5042.86
5Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu39.2948.7621.1514.5753.0342.86
6Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie28.8616.5319.233.9788.8942.86
7Uniwersytet Łódzki20.0311.5723.0815.8915.2828.57
8Uniwersytet Śląski w Katowicach19.718.2634.628.615.1314.29
9Uniwersytet Szczeciński18.473.3111.540.6610014.29
10Uniwersytet Opolski17.970.0015.382.6591.6714.29
11Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II16.679.9211.545.3041.6728.57
12Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie16.1112.4019.233.9716.6714.29
13Uniwersytet Gdański13.264.969.629.2730.9528.57
14Akademia Pomorska w Słupsku12.860.0019.231.3233.3314.29
15Uniwersytet Rzeszowski11.776.619.621.9933.3314.29
16Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy10.960.0017.311.9922.2214.29
17Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach8.610.007.693.3133.3314.29
18Uniwersytet w Białymstoku8.474.139.624.649.5214.29

Uwzględnione kierunki:
historia; historia sztuki; archeologia

Metodologia   |   Wersja .JPG

Więcej o kierunku historia

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt