Rankingi główne 2013

Ranking kierunków studiów 2013

Metodologia   |   Wersja .JPG
Nazwa uczelniWSK.publikacje 2,0%cytowania 3,0%współczynnik
Hirscha
(h-index)
3,0%
1Uniwersytet Jagielloński10078.4171.52100
2Uniwersytet Medyczny w Łodzi83.4099.5954.1166.15
3Warszawski Uniwersytet Medyczny83.0981.5256.2275.38
4Uniwersytet Warszawski82.5462.6764.4778.46
5Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach80.5894.5354.2363.08
6Gdański Uniwersytet Medyczny75.6886.5256.3055.38
7Politechnika Warszawska72.9287.0040.5864.62
8Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie72.8485.0355.5550.77
9Uniwersytet Medyczny w Białymstoku72.0890.2253.4747.69
10Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu69.2397.9637.3252.31
11Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu68.7487.8641.4153.85
12Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu66.6460.8548.5660.00
13Uniwersytet Wrocławski65.5363.5250.4653.85
14Politechnika Wrocławska65.5210032.2847.69
15Politechnika Gdańska63.8884.4240.5246.15
16Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie63.0122.3110026.15
17Uniwersytet Medyczny w Lublinie59.7175.0738.9544.62
18Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie58.6783.0632.8443.08
19Uniwersytet Śląski w Katowicach56.4153.2444.5946.15
20Uniwersytet Łódzki55.4032.1453.3349.23
21Uniwersytet Gdański54.5640.4555.1340.00
22Politechnika Łódzka54.0982.2527.7638.46
23Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu52.7849.6041.9743.08
24Politechnika Poznańska50.2569.0927.9438.46
25Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie47.9342.0740.7638.46
26Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie47.4643.4641.8735.38
27Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu47.4359.4532.6633.85
28Politechnika Śląska w Gliwicach46.9664.5125.1636.92
29Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie45.8964.4228.9830.77
30Uniwersytet w Białymstoku43.4431.5545.4230.77
31Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie42.2165.5024.6526.15
32Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach39.0232.1536.6529.23
33Politechnika Lubelska39.0158.9523.3924.62
34Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie38.4145.8230.8024.62
35Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie37.6332.0339.7723.08
36Politechnika Białostocka37.1252.1723.6724.62
37Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza36.7245.7927.0224.62
38Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki35.9932.4929.6529.23
39Politechnika Częstochowska35.7853.0521.6323.08
40Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie35.2236.2525.4329.23
41Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu35.1150.1323.6221.54
42Uniwersytet Zielonogórski35.1036.9129.3224.62
43Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie34.1617.7140.0124.62
44Uniwersytet Rzeszowski33.9025.6432.6326.15
45Akademia Morska w Gdyni32.9453.0921.4116.92
46Uniwersytet Opolski31.0026.1730.4021.54
47Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie30.3260.0615.5012.31
48Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy29.5147.8417.2316.92
49Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach28.1635.4222.4816.92
50Politechnika Opolska27.6940.4616.5318.46
Metodologia   |   Wersja .JPG

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt