MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 

Do końca maja każdy nauczyciel języków obcych, bez względu na język, a także poziom jego nauczania, może zgłosić się do konkursu EF Excellence Award in Language Teaching. Ma on na celu wyłonienie najwybitniejszych i najbardziej kreatywnych nauczycieli językowych na całym świecie. Laureaci zostaną zaproszeni na specjalny szczyt, który odbędzie się w Nowym Jorku.

Wymiana międzykulturowych doświadczeń

Temat przewodni nagrody EF Excellence Award in Language Teaching jest „Promoting Cross-Cultural Understanding Through Language Learning”. Aby wziąć udział w programie trzeba opisać zaprojektowane przez siebie działania edukacyjne lub doświadczenia, mające na celu promowanie międzynarodowego zrozumienia wśród uczniów. Mogą to być zarówno ciekawe zajęcia prowadzone w ramach lekcji, jak i projekty pozaszkolne, kółka naukowe lub wciągające doświadczenia edukacyjne – na przykład wymiany studenckie czy językowe wyjazdy zagraniczne. Jury składające się z wybitnych ekspertów językowych i edukacyjnych z całego świata, dokona wyboru na podstawie jakości i kreatywności działań nauczycieli w zakresie nauki języków obcych oraz stopnia, w jakim realnie promują one międzykulturowe zrozumienie.

Światowy szczyt

Laureaci EF Excellence Award in Language Teaching zostaną zaproszeni przez organizatorów nagrody – firmę EF Education First, do Nowego Jorku na globalny szczyt. EF w pełni sfinansuje koszty transportu i pobytu zwycięzców. EF Excellence Award in Language Teaching Global Summit odbędzie się w Nowym Jorku w dniach 23-26 sierpnia 2019 roku. Szczyt będzie przede wszystkim szansą na spotkanie się z wybitnymi nauczycielami języków obcych z całego świata. Da to niepowtarzalną możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi ekspertami w dziedzinie edukacji językowej – mówi Sylwia Rogalska, Country Manager EF Education First Polska, firmy która od 52 lat uczy języków za granicą młodzież i dorosłych. Wybitni prelegenci i uczestnicy zapoznają się z najnowszymi praktykami w dziedzinie badań nad językami, technologii nauczania, oceny i polityki. Żywy i interaktywny program paneli dyskusyjnych i sesji networkingowych zachęci do wymiany i debaty, a także umożliwi wgląd w bardziej efektywne praktyki edukacyjne współczesnego, globalnego społeczeństwa. EF Education First pokryje koszty przelotów, lokalnego transportu, posiłków, a także noclegów na kampusie EF. Partnerm polskiej edycji konkursu jest edunation.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ef.com/teacheraward. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja.

O Education First:

EF, czyli Education First to w bezpośrednim tłumaczeniu - edukacja na pierwszym miejscu. Spółka założona została ponad 50 lat temu przez Bertila Hulta, który jako pierwszy wpadł na pomysł organizowania językowych podróży edukacyjnych. Misją firmy jest otwieranie świata przez edukację, pomagając ludziom każdej narodowości i w różnym wieku zostać jego obywatelami. Education First oferuje szereg programów edukacyjnych, od nauki 9 różnych języków obcych po podróże edukacyjne, wymianę międzykulturową i możliwość uzyskania stopni naukowych. Globalna sieć Education First obejmuje 40 500 pracowników pracujących w 50 własnych szkołach i biurach w większości krajów na świecie, a od 1965 roku z jej usług skorzystało 15 milionów osób. Education First posiada swoje kampusy między innymi w San Diego, Waszyngtonie, Miami, Nowym Jorku, Bostonie, Oxfordzie oraz Maladze.

www.ef.pl/pg/kursy-jezykowe

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt