MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 

Uczniowie szkół średnich mają niepowtarzalną okazję do spędzenia dnia w Centrum Symulacji Medycznej (CSM). Nie czekaj i zgłoś swoją szkołę już dziś.

CSM powstały dzięki Funduszom Europejskim, aby uczyć przyszłych lekarzy, dentystów, pielęgniarki i położne z wykorzystaniem najnowszych technologii i symulatorów ciała ludzkiego. Już dziś kształcą na najwyższym, światowym poziomie, a naukę tam cenią i bardzo sobie chwalą studenci największych uczelni medycznych Polsce. Jeśli uczniowie Twojej szkoły nadal zastanawiają się nad swoją przyszłością, pomóż im wybrać nową drogę i pokaż, jak uczy się przyszła kadra medyczna.

Wycieczki edukacyjne kierujemy do uczniów klas II i III szkół średnich o profilu: biologiczno-chemicznym, medycznym, przyrodniczo-medycznym. Szkoła, która zgłasza udział do wycieczek musi być zlokalizowana w odległości maksymalnie 250 km od CSM.

Jedna szkoła może zgłosić maksymalnie 50 osób i nie mniej niż 30 (uczniowie wraz z opiekunami).

Wyślij formularz zgłoszeniowy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Decyduje kolejność zgłoszeń. Czekamy na nie do 5 marca 2019 r.

Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie wycieczek. My zapewniamy transport, zwiedzanie oraz materiały informacyjne. Pamiętaj, jedno Centrum Symulacji przyjmie 2 wycieczki.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń pod nr tel. 22 530 02 02.

Terminy wycieczek na stronie:
http://www.zdrowie.gov.pl/aktualnosc-3616-centra_symulacji_medycznej_otwieraja.html

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt