MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 

Czy wiesz, że kobiety stanowią obecnie tylko 20-25% pracowników polskich firm technologicznych o charakterze innowacyjnym? Chcemy to zmienić! 

Do 3 marca br. studentki mogą zgłaszać się do programu "Inżynierki 4.0" organizowanego przez firmę Siemens i kierowanego do studentek uczelni technicznych. Jeżeli chcesz rozwinąć swoją wiedzę w obszarze Industry 4.0, poprawić pozycję na rynku pracy, zyskać wiedzę i możliwość wyjazdu na największe targi przemysłowe Hannover Messe 2019 - zgłoś swoje uczestnictwo w programie!

Partnerem programu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy. W ramach projektu członkowie zarządu Siemens, w tym pani prezes Dominika Bettman oraz eksperci branżowi z takich firm jak Mercedes-Benz Manufacturing Poland czy KUKA poprowadzą specjalistyczne warsztaty dedykowane studentkom. Zajęcia dotyczyć będą m.in. takich obszarów jak: "Virtual and augmented reality", "New production setup na przykładzie fabryki Mercedesa w Jaworze", "Robotyzacja w świecie Industry 4.0" i "Projektowanie innowacji w duchu design thinking". Zakres zajęć obejmuje także dziedziny związane z rozwojem osobistym na rynku pracy, czyli m.in. komunikację oraz zarządzanie marką własną w Internecie.

Poza możliwością wzbogacenia wiedzy uczestniczki projektu zyskują sposobność wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą będzie wyjazd dla 3 osób na Hannover Messe w kwietniu 2019 roku.

Projekt "Inżynierki 4.0" wpisuje się w inicjatywę Siemensa "Potencjał kobiet dla branży technologicznej" mającą na celu wsparcie przez firmy technologiczne kobiecych karier w zawodach inżynieryjnych, a producentom ułatwienie znalezienia chętnych do pracy w zawodach technicznych. Skorzystaj z tej szansy i już dziś zgłoś się do programu zapewniając sobie lepszy start w zawodzie inżyniera!

Więcej informacji i rejestracja: www.siemens.pl/inzynierki4-0

Więcej informacji:
Aleksandra Korniak, Omega Communication
tel. 22 854 16 28, 538 388 401, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marlena Piotrowska, Perspektywy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt