MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 

Salon Szkół Wyższych i Study Abroad, wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, prezentacje warszawskich liceów i techników – to najważniejsze elementy XXXI Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2019.

Salon rozpoczną Prezentacje Liceów i Techników dla gimnazjalistów i ósmoklasistów (już we wtorek 5 marca), przygotowane przez naszego Partnera - Biuro Edukacji m.st. Warszawy. Ze względu na tegoroczną kumulację uczniów - absolwentów gimnazjów i klas ósmych, Prezentacje będą trwać w sumie przez 5 dni, z czego dwa są przeznaczone dla ósmoklasistów, dwa dla gimnazjalistów, a sobota to tradycyjnie dzień rodzinny.

Z przyjemnością zapraszamy na stoiska Perspektyw po Informator dla 8-klasistów i gimnazjalistów Perspektywy 2019. Na miejscu można będzie kupić tę publikację w promocyjnej cenie 20 zł.

Salon Szkół Wyższych i Salon Uczelni Zagranicznych Study Abroad zaprasza maturzystów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli na spotkania w piątek i sobotę 8-9 marca. Młodzież zapozna się z ofertą blisko 100 uczelni z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy do udziału w spotkaniach OKE w Warszawie na temat egzaminu maturalnego, prezentacjach akademickich uczelni warszawskich oraz w warsztatach pomocnych w systematyzowaniu wiedzy przed egzaminem, skutecznej motywacji oraz tworzeniu własnej ścieżki kariery. Salon odbędzie się tradycyjnie w Pałacu Kultury i Nauki, potrwa do soboty 9 marca.

Wstęp na Salon i wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Sprawdź listę wystawców i program Salonu

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt