MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

16 stycznia w siedzibie "Przestrzeń from Facebook" w Warszawie odbyło się szkolenie „Uczelnia w Mediach Społecznościowych”, będące zwiastunem całorocznego programu szkoleniowego organizowanego wspólnie przez Facebooka oraz Fundację Edukacyjną Perspektywy. W pilotażowym seminarium wzięli udział uczestnicy konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2019".

Wprowadzenia do wspólnego projektu dokonały dr Bianka Siwińska, dyrektor zarządzająca w Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" oraz Magdalena Mazur, odpowiedzialna w firmie Facebook za programy edukacyjne.

Prezentacjom na temat budowania marki uczelni prowadzonym przez Mateusza Wyszyńskiego i Łukasza Więckowskiego, ekspertów Facebooka, a także eksperta akademickiego - prof. Grzegorza Mazurka, prorektora Akademii Leona Koźmińskiego przysłuchiwało się, a także aktywnie je komentowało ponad 40 przedstawicieli uczelni.

Seminarium pilotażowe miało na celu wprowadzenie do cyklu spotkań, które przekażą uczestnikom wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych w kształtowaniu wizerunku uniwersytetu w kraju i za granicą. Projekt zakłada cztery szkolenia: w marcu (połączone z inauguracją), moduł rektorski w maju, oraz sesje w czerwcu i w październiku br. Temat sesji inauguracyjnej, zaplanowanej na 7 marca to „Social media jako narzędzie w rekrutacji – reklama na Facebooku”.

Przypomnijmy: program „Uczelnia w Mediach Społecznościowych” jest skierowany do kadry uniwersyteckiej, w szczególności pracowników zajmujących się promocją uczelni w kraju i za granicą. Program przewiduje szkolenie kadr w dziedzinie marketingu w mediach społecznościowych. Dodatkowo zaplanowano organizację jednego wydarzenia (moduł rektorski), adresowanego do najwyższej kadry zarządzającej uczelni – rektorów i prorektorów.

Program “Uczelnia w Mediach Społecznościowych” jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona (przewidziano udział 40 uczelni). Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach jest wcześniejsza rejestracja. Do programu może przystąpić jedna osoba reprezentująca daną uczelnię (w przypadku wolnych miejsc w szkoleniu może uczestniczyć druga osoba z uczelni będąca na liście rezerwowej). Rekrutacja do programu ruszy już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt