MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Czas I etapu VIII edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu dobiega końca. Jeśli interesujesz się branżą TSL i jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, spróbuj koniecznie swoich sił i skorzystaj z możliwości sprawdzenia swojej wiedzy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na platformie konkursowej i zaakceptować regulamin. Teraz nie pozostaje nic innego, jak przystąpić do rozwiązania testu.

Na zwycięzcę i laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz firmy, które objęły patronat nad kolejną edycją Olimpiady Logistycznej: C.H. ROBINSON POLSKA S.A., Draxton EBCC Wrocław, GEFCO Polska Sp. z o.o., Hellmann Sp. z o.o., Kuehne+Nagel Sp. z o.o., LOGINTRANS Sp. z.o.o., Polska Unia Transportu, P.H.U. Ritex Spedimex Sp. z o.o., VOLVO Polska Sp. z o.o., VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z.o.o.

Jedną z nagród dla zwycięzcy jest możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT przez cały okres trwania studiów I stopnia.

Nie czekaj i zarejestruj się na platformie konkursowej: www.olimpiadalogistyczna.mwsl.eu

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt