MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

VI Kongres Makroekonomiczny odbywa się w okrągłą rocznicę początku ostatniego kryzysu gospodarczego. Po dziesięciu latach jesteśmy w stanie ocenić, jak efektywne były działania mające łagodzić jego konsekwencje. Pochylając się nad tymi zagadnieniami Kongres postara się odpowiedzieć na pytanie o przyczyny następnego kryzysu gospodarczego.

Kongres Makroekonomiczny co roku zbiera wielu wybitnych ekspertów ze świata polskiej ekonomii. Są to osoby z doświadczeniem na najwyższych stanowiskach polskich instytucji publicznych, naukowcy oraz dziennikarze. Dzięki takiemu gremium Kongres już szósty rok jest wydarzeniem o wielkiej wartości merytorycznej. W tym roku do grona ekspertów biorących udział w Kongresie należeć będzie między innymi prof. Małgorzata Zaleska, premier Jan Krzysztof Bielecki oraz prof. Andrzej Sławiński.

Zapraszamy 27 listopada na VI Kongres Makroekonomiczny, którego tegorocznym tematem przewodnim są Potencjalne przyczyny następnego kryzysu gospodarczego. Po inauguracji, keynote speech wygłosi premier Jan Krzysztof Bielecki. O godzinie 12.00 rozpocznie się panel dyskusyjny 10 lat po kryzysie, a o godzinie 14.00 zapraszamy na panel dyskusyjny Luka inwestycyjna dlaczego niskie inwestycje mogą mieć recesyjny wpływ na gospodarkę światową?

Szczegółowy program: Facebook

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt