MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na crossmedialną wystawę pt. „Mistrz i Uczeń. Twórcza Perspektywa”, której wernisaż odbędzie się w piątek, 29 czerwca 2018 r. o godzinie 19:00 w Małej Warszawie (ul. Otwocka 14). Najnowsza ekspozycja obejmie cykl pionowych panoram warszawskich budynków pt. W pionie… i trochę inaczej – autorstwa tegorocznego „Mistrza” – wykładowcy WSR - Tomasza Kuczyńskiego, oraz zbiór prac słuchaczy i studentów WSR.

Odwiedzający wystawę mogą się spodziewać potężnych wrażeń artystycznych – ekspozycja będzie skupiać wiele różnych dyscyplin sztuki: od malarstwa i grafiki poprzez digital paiting, fotografię artystyczną i beauty aż po film i animację. Nie zabraknie prac ściśle związanych ze sztuką użytkową i branżą reklamową – projektów aplikacji mobilnych, tradycyjnych komunikatów prasowych, czy propozycji projektów graficznych dla znanych marek.

Tegoroczny Mistrz – Tomasz Kuczyński (Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Dziennego Studium Dziennikarstwa, a od 30 lat czynny fotograf specjalizujący się w fotografowaniu architektury, wnętrz i wykonywaniu panoram) zaprezentuje cykl tworzonych na przestrzeni ponad dwóch lat pionowych panoram warszawskich budynków. Jak mówi autor: budynki są jak modelki, mają swoje kreacje czy też kostiumy w postaci elewacji, a czasami ciekawe dodatki z gzymsów czy szkła i rzeźby, dodają uroku „długonogiemu” budynkowi”.

Odwiedzający wystawę zobaczą m.in. ciekawe ujęcie pływającej elewacji z luster na ulicy Chmielnej 25 w Warszawie, surowe kratownice z budynku Prosta Tower, czy fantazyjny kadr z Warsaw Spire.

Wokół wyjątku, który stanowi cykl „W pionie… i trochę inaczej” tradycyjnie skupiono wybrane prace Słuchaczy i Studentów Warszawskiej Szkoły Reklamy ze wszystkich specjalizacji (Animacji, Fotografii artystycznej i reklamowej, Multimediów, Produkcji i realizacji filmowej i telewizyjnej, Projektowania graficznego, Realizacji intermedialnych, Strategii reklamy i public relations, Wizażu i charakteryzacji).

Wystawę można odwiedzać do 6 lipca ,od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 18:00 oraz w sobotę od 14:00 do 20:00. Niedzielę polecamy spędzić na łonie natury ;)

Fot. Tomasz Kuczyński

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt