MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Project Management Days 2018 to trzynasta odsłona największej studenckiej inicjatywy o tematyce Zarządzania Projektami w Polsce. Trzydniowa konferencja jest organizowana w dniach 9-11 maja 2018 r. z ramienia SKN Zarządzania Projektami wraz z Katedrą Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jej celem jest propagowanie wiedzy oraz stworzenie środowiska networkingowego wśród przedstawicieli biznesu, studentów oraz pasjonatów Project Managementu.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, nie tylko ze względu na niezwykle wysoki poziom wiedzy i doświadczenia naszych prelegentów, ale również dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu oraz chęci dostarczenia uczestnikom pewnych unikalnych wartości- w tym niezapomnianych doświadczeń i praktycznej wiedzy.

Uczestnicy mają możliwość skorzystania z bezpośredniego kontaktu z ludźmi sukcesu, nawiązania istotnych relacji biznesowych, wzięcia udziału w wyjątkowych konkursach oraz zwieńczenia swojego uczestnictwa udziałem w elitarnej Gali PMDays.

Liczba miejsc jest ograniczona, aby zapewnić optymalną jakość konferencji. Wszelkie informacje można znaleźć na naszych kanałach:

www.pmdays.pl
https://web.facebook.com/ProjectManagementDays/

Do zobaczenia na PMDays 2018!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt