MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach pracy start-upów „Wystartuj” 13 kwietnia 2018 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Targi pracy są organizowane przez pełnych zapału, pasjonujących się startupami studentów, a wystawiają się tylko i wyłącznie prężnie rozwijające się nowoczesne firmy. Wydarzenie jest idealne dla każdego, kto szuka pracy lub stażu w innowacyjnym, kreatywnym środowisku.

Targi to świetna okazja nie tylko do znalezienia wymarzonej pracy lub praktyki, ale także do rozeznania się w ciekawych firmach, dowiedzenia się czegoś nowego o warszawskich startupach oraz nawiązania wartościowych kontaktów.

Poza targami planujemy spotkania networkingowe, warsztaty, case studies oraz wykłady związane z tematyką start-upową. Naszym zamiarem jest także promowanie mniejszych przedsiębiorstw i zwiększenie kultury start-upowej wśród studentów.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do obserwowania fanpage’a projektu  https://www.facebook.com/WystartujSGH, gdzie na bieżąco dodawane są najświeższe informacje dotyczące targów.

Wydarzenie jest w zupełności darmowe, bez potrzeby jakiejkolwiek rejestracji. Jedyne co możemy polecić, to wydrukowanie kilku kopii swojego cv, które zapewne będziecie chcieli zostawić przy niejednym stoisku!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt