MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Już 13 marca zapraszamy serdecznie wszystkie studentki, doktorantki oraz absolwentki informatyki i kierunków pokrewnych na pierwszy w tym roku Kobiecy Podwieczorek Technologiczny IT for SHE! Tym razem spotkamy się w niezwykłym miejscu, w samym centrum Warszawy - w budynku Warsaw Spire, gdzie swoją siedzibę - na 46 piętrze (!), z którego rozciąga się najbardziej spektakularna panorama Warszawy - ma firma Goldman Sachs. Co wspólnego z informatyką ma jeden z największych banków na świecie - dowiecie się na miejscu :)

Goldman Sachs to jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie, założony w 1869 roku oraz mający swoją główną siedzibę w Nowym Jorku, a biura w głównych centrach finansowych na świecie - m.in. w Warszawie. Warszawski Goldman Sachs - to finanse, ale również rozwijający się prężnie dział IT. A w nim coraz więcej kobiet :) Zapraszamy również Was.

Podczas spotkania wspaniałe kobiety, pracowniczki GS - z działów Technology, Operations, Finance - opowiedzą Wam o kobiecej perspektywie w biznesie. Dowiecie się o sposobach na udaną rozmowę kwalifikacyjną oraz na czym polega codzienna, fascynująca praca w działach Technology i Operations. Goldman Sachs ma dla Was wiele niespodzianek – programy stażowe i rozwojowe, o których dowiecie się na miejscu. Na koniec będziecie mieć niepowtarzalną okazję na rozmowę oko w oko z menadżerkami GS - w ramach sesji speed metoringowych.

Spotkanie odbędzie się 13 marca 2018 r., o godz. 16.30 w siedzibie firmy Goldman Sachs - Warsaw Spire, Plac Europejski 1.

Program Podwieczorku:

16:30 – 16:45 Keynote Remarks (senior manager)

16:45 – 17:15 Panel Discussion 1: Female Perspective – Why We Appreciate Diversity; Women in IT & Banking Sector – How to Build Your Career

17:15 – 17:30 Get the Warsaw View from the Top Floor (Study Tour)

17:30pm – 19:00 (rotation) HackerRank Workshop / Improve your interview skills – get the best advices from the GS recruiter (Soft Skills Workshop)

19:00 – 19:30 Speed mentoring with employees and managers

Wydarzenie skierowane jest do studentek, doktorantek i absolwentek uczelni wyższych.

Zapraszamy do rejestrowania się na Podwieczorek IT for SHE już dziś! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

APLIKUJ

Rejestracja otwarta do 9 marca!

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół IT for SHE

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt