MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Maturzyści i gimnazjaliści z Warszawy i Mazowsza (a nawet - z Pomorza!) tłumnie odwiedzają Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2018 w Pałacu Kultury i Nauki.

Salon, organizowany już po raz 29., otworzyła debata „Czy absolwenci techników powinni iść na studia?”, moderowana przez prof. Stefana M. Kwiatkowskiego, rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Dyrektorzy stołecznych techników i reprezentanci uczelni dyskutowali o ułatwieniu absolwentom techników drogi na dobre kierunki studiów. W debacie wziął udział zastępca prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński. Wiceprezydent Paszyński uczestniczył także w uroczystym otwarciu Salonu, w którym uczestniczyli także przedstawiciele środowiska akademickiego stolicy z ks. profesorem Stanisławem Dziekońskim, rektorem UKSW, prof. Stefanem Kwiatkowskim, rektorem APS, prof. Michałem Zasadą, prorektorem SGGW.

Tradycyjnie podczas Salonu zainteresowaniem cieszą się prezentacje ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat egzaminu maturalnego i egzaminu gimnazjalnego, a także prezentacje uczelni warszawskich. Goście Salonu mogą także skorzystać z porad doradców zawodowych.

Fot. Warszawska Szkoła Reklamy

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt