MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Targi Pracy i Praktyk Studenckich są jednym z głównych wydarzeń, które przeszły już do tradycji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna – już jedenasta edycja, znów przyniesie korzyści dla wszystkich uczestników: studenci, uczniowie i inne osoby poszukujące pracy będą mogły w bezpośrednim kontakcie uzyskać niezbędne informacje na temat interesujących ich branż i poszczególnych firm, nawiązać relacje, które będą procentowały w ich późniejszych działaniach networkingowych.

Dla pracodawców Targi są coraz chętniej wykorzystywaną okazją do pozyskania nowych kandydatów na pracowników, co w okresie „rynku pracownika” stanowi nie lada wyzwanie.

Poza wymiarem zawodowym dbamy o to, żeby Targi były również wydarzeniem edukacyjnym. W tym roku podobnie jak poprzednio proponujemy uczestniczącym udział w szkoleniach prowadzonych przez praktyków, dotyczących aktualnych trendów i ważnych zjawisk na współczesnym rynku pracy.

W tym roku, 21 marca, Targi rozpoczną się mocnym akcentem – wykładem, zorganizowanym przez portal alekariera.pl. Wykład będzie prezentacją sketchnotingu – atrakcyjnego sposobu wizualnego zapisu treści. Sketchnoting nie tylko wspomaga zapamiętywanie, ale tworzy środowisko sprzyjające twórczemu myśleniu i daje ogromne możliwości pobudzania kreatywności. To niezwykle cenne umiejętności w dzisiejszym świecie, bardzo poszukiwane u pracowników. Wykład prowadzony będzie przez Ewę Szumlak trenerkę biznesu i rozwoju osobistego, coacha kariery i certyfikowanego trenera FRIS.

W ramach tegorocznej Akademii Kompetencji zapewniamy bardzo szeroki zakres szkoleń. Zapraszamy do udziału w spotkaniach dotyczących tak różnych tematów jak: uzdrawianie relacji zawodowych i osobistych przez skuteczną komunikację, czy organizacja wyjazdów do USA na najbliższe wakacje. Będzie też można wspólnie z doradcami zawodowymi zaplanować swoją karierę podczas zajęć „Poznaję siebie” i „Pierwsze kroki na rynku pracy”.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt