MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Kiedy potrzebujemy coacha, a kiedy psychologa? Jak odróżnić profesjonalny coaching od manipulacji, która szkodzi zdrowiu psychicznemu? Na jakich zasadach coach może współpracować z przedstawicielami innych zawodów pomocowych? Te i inne zagadnienia będą omawiać eksperci w trakcie konferencji „Coaching a potrzeby obecnych czasów” zorganizowanej przez Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas. Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2018 w siedzibie uczelni, w Pałacu Kultury w Warszawie. Wstęp wolny.

Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy psychologów, coachów, kadrę zarządzającą, kadrę akademicką, nauczycieli, specjalistów i managerów HR, studentów oraz osoby zainteresowane rozwojem osobistym.

W trakcie wydarzenia, uczestnicy będą omawiać współczesne wyzwania stojące przed psychologami
i coachami ze szczególnym uwzględnieniem pułapek coachingu w kontekście przemian kulturowych, analizy zagrożeń, na jakie narażona jest osoba poszukująca wsparcia oraz perspektyw naukowych
w kontrze do rzeczywistości.

Dodatkowo, Maja Wołoszyn - psycholog, emerytowany oficer policji poruszy temat mitu eksperckiej intuicji w pracy z klientem, a Katarzyna Wojtaszyn - prawnik  z ACC ICF przedstawi założenia profesjonalnej relacji coachingowej ze szczególnym uwzględnienim praw, ról i zakresu odpowiedzialności coacha, klienta i sponsora.

Swoje doświadczenia i spostrzeżenia odnośnie rynku pracy coachów przedstawią także absolwenci
i studenci studiów magisterskich Coaching i psychologia społeczna ACSTH ICF Collegium Civitas.
Spotkanie zakończy panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli ICF prowadzony przez dr Ewę Mukoid - dyrektor ds. edukacji i akredytacji ICF oraz dr Tatianię Krawczyńską - Zaucha z ACC ICF.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o nadsyłanie zgłoszeń poprzez formularz zapisu: https://coachingipsychologia.evenea.pl

Zgłoszenia można nadsyłać do 11.03.2018 r.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt