MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Od 1 do 27 lutego 2018 możesz zgłosić się do programu "Inżynierki 4.0" organizowanego przez firmę Siemens i kierowanego do studentek uczelni technicznych. Jeżeli chcesz rozwinąć swoją wiedzę w obszarze Industry 4.0, poprawić pozycję na rynku pracy i zyskać szansę na wyjazd w kwietniu na Targi Hannover Messe - zgłoś swoje uczestnictwo w programie!

Partnerem programu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy. Na uczestniczki projektu "Inżynierki 4.0" czekają warsztaty prowadzone przez ekspertów m.in. od technologii przemysłowej, finansów w przemyśle i komunikacji. Zajęcia dotyczyć będą m.in. takich obszarów jak "Nowoczesne technologie w przemyśle oraz metody zarządzania", "Industry 4.0", "Digitalizacja przemysłu", "Cloud Computing / MindSphere", "Nowoczesne systemy automatyki" i "Zarządzanie finansami w projekcie". Zakres zajęć obejmuje także obszary związane z rozwojem osobistym na rynku pracy, czyli m.in. komunikację, wizerunek na rynku pracy, budowanie relacji w biznesie i mentoring.

“Siemens widzi potrzebę wsparcia przez firmy technologiczne kobiecych karier w zawodach inżynieryjnych, dlatego oferuje program zwiększający ich kompetencje i możliwości zdobycia pracy. Studentki wyposażone w wiedzę w obszarze Industry 4.0 łatwiej znajdą zatrudnienie i to jest głównym celem naszego programu.”- mówi Cezary Mychlewicz, dyrektor ds. marketingu branż przemysłowych w Siemens.

Projekt "Inżynierki 4.0" wpisuje się w inicjatywę Siemensa "Potencjał kobiet dla branży technologicznej" mającą na celu wsparcie przez firmy technologiczne kobiecych karier w zawodach inżynieryjnych, a producentom ułatwienie znalezienia chętnych do pracy w zawodach technicznych. Skorzystaj z tej szansy i już dziś zgłoś się do programu zapewniając sobie lepszy start w zawodzie inżyniera.

Gorąco Was zachęcamy do rejestracji, na prawdę warto!

Więcej informacji i rejestracja :www.siemens.pl/inzynierki4-0

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt