MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Już 10. stycznia poznamy wyniki ogólnopolskiego XX Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Najnowszy Ranking wymagał analizy osiągnięć 2186 liceów ogólnokształcących i 1743 techników. Pod uwagę braliśmy wyniki maturalne, sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i zawodowych oraz – w technikach – efekty egzaminów zawodowych.

O północy – z 9 na 10 stycznia – na naszym portalu www.perspektywy.pl ogłosimy TOP 500 najlepszych liceów i TOP 300 najlepszych techników w Polsce w roku 2018. Tradycyjnie pokażemy także zestawienia najlepszych szkół w układzie wojewódzkim. Pokażemy również, które ze szkół wypadły najlepiej w historii XX-lecia.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w najpiękniejszej auli Warszawy – w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Politechnika – Gospodarz i Partner Główny Rankingu 2018 – gościła najlepszych uczniów, ich dyrektorów i nauczycieli podczas wszystkich dotychczasowych jubileuszowych edycji Rankingu. Dziękujemy!

Szkoły, które ucieszą się rankingowym sukcesem, namawiamy do przesyłania zdjęć pokazujących szczególny moment wspólnego świętowania! – z przyjemnością będziemy je publikować w serwisach rankingowych. Zdjęcia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt