MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Na jeden wieczór Duża Aula w Gmachu Głównym stanie się niezwykłą salą kinową. Z okazji Święta Politechniki Warszawskiej zapraszamy 20 listopada 2017 na wspólne oglądanie filmu „Transcendencja”.

Po raz drugi odbędzie się seans filmowy z cyklu „Kino na PW”. Do naszego nietypowego kina w Dużej Auli zapraszamy nie tylko studentów i pracowników PW, ale i mieszkańców Warszawy oraz wszystkich przyjaciół Politechniki. Dla widzów nie zabraknie tradycyjnej chrupiącej przekąski – popcornu. Podczas projekcji Duża Aula będzie specjalnie oświetlona, co z pewnością spotęguje wrażenia wizualne.

Seans filmowy odbędzie się 20 listopada 2017 o godz. 18.00.  Na kilkumetrowym ekranie wyświetlony zostanie film „Transcendencja” („Transcendence”) – dramat o zabarwieniu sci-fi. Film opowiada o grupie amerykańskich naukowców, którzy pracują nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich – Will (Johnny Depp) – ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona  Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych.

Pomysłodawcą oraz organizatorem Kina na PW jest Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt