MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland zaproszają na kolejną edycję wyjątkowej akcji profilaktyki prozdrowotnej “Zdrowie pod Kontrolą”, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017 r.

“Zdrowie pod Kontrolą” jest wydarzeniem organizowanym dwa razy do roku W 15 największych miastach Polski młodzi adepci medycyny należący do IFMSA-Poland wykonują bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego, przygodnego stężenia glukozy we krwi, stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu, oraz

zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie. Będzie również możliwość wykonania badania EKG. Nie zabraknie porad dotyczących prawidłowego odżywiania, wykonywania samobadania piersi i jąder, a także udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo przez cały weekend będzie możliwa rejestracja w bazie potencjalnych dawców szpiku DKMS.

Specjalną atrakcją imprezy będą zabawy dla najmłodszych pod postacią “Szpitala Pluszowego Misia” - dzieci będą miały okazję wcielić się w lekarzy i zadbać o zdrowie swoich ukochanych pluszaków.

Serdecznie zapraszamy!
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny
IFMSA-Poland

O organizatorze:

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSAPoland jest działającym od 1956 roku, największą organizacją, która zrzesza studentów wszystkich uczelni medycznych na terenie Polski. Stanowimy część międzynarodowej federacji stowarzyszeń studentów medycyny IFMSA. Naszym celem jest

zwiększanie prozdrowotnej świadomości w społeczeństwie, uświadamianie, jakie największe zagrożenia dotyczące zdrowia występują obecnie w społeczeństwie, a także jak z nimi walczyć. Drugim najważniejszym filarem naszej działalności jest edukacja studentów kierunków medycznych oraz działanie na rzecz wolności i praw człowieka.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt