MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Chcesz przeżyć przygodę życia? A może nie wiesz, jaką ścieżkę edukacyjno-zawodową powinieneś wybrać? Masz wątpliwości co do własnych możliwości i umiejętności? Drogowskazem staje się dla Was CEMS Chance!

Problem wśród młodych ludzi tkwi nie tylko w kwestii samozaparcia i wiary we własne możliwości, ale niekiedy także w sytuacji finansowej, rodzinnej czy zdrowotnej.  Przeszkodą są również nasuwające się wątpliwości lub brak odpowiedniego ukierunkowania i zmotywowania.

CEMS Chance to wyjątkowy projekt, który skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy programu przez 4 pełne dni, spędzone w stolicy kraju uczą się odkrywać samych siebie i pokonywać własne słabości. 

W naszej inicjatywie zawierają się ciekawe spotkania z ludźmi, którzy już osiągnęli wielki sukces, znanymi osobami ze świata sportu czy mediów, przedstawicielami firm. Historie opowiadane przez prelegentów dają żywy dowód, że każdy z nas może stanąć na szczycie, a bariery, które napotkamy, można łatwo pokonać. Do tej pory nasze wydarzenie uświetnili swoją obecnością między innymi: Beata Pawlikowska, Rafał Brzozowski, Piotr Cieszewski czy Dorota Wellman.

W czasie projektu CEMS Chance staramy się zapewnić młodym podopiecznym jak najwięcej wspaniałych atrakcji, tak żeby na długo zapamiętali swoją wizytę w Warszawie. Z roku na rok wzbogaca się lista rozrywek, wśród których nie brak wyjść do muzeów, galerii, parków rozrywki, Centrum Nauki Kopernika, ale również emocjonującej zabawy podczas kręgli czy laserowego paintball’a.

Każdego roku organizatorzy starają się dostarczyć uczestnikom nowe niezapomniane wrażenia. Dlatego z niecierpliwością czekamy na najbliższą edycję, do której gorąco zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i I klas ponadgimnazjalnych. Sam projekt odbędzie się w dniach 5-8 grudnia, natomiast rekrutacja potrwa do 14 listopada. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie https://www.facebook.com/CEMSchance/

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt