MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Dni Aktywności Studenckiej to projekt organizowany przy współpracy Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej z Fundacją MANUS. Tradycja święta aktywnych sięga końcówki XX wieku, kiedy po raz pierwszy w murach Uczelni zaprezentowało się kilkanaście podmiotów.

Dzisiaj, po ponad dwudziestu latach, Dni Aktywności Studenckiej obchodzimy na początku każdego semestru. Wtedy też serce aktywności studenckiej bije wyjątkowo mocno, a budynek C-13 staje się prawdziwą jaskinią pomysłowości, kreatywności i studenckiego zapału!

Co roku na DASie wystawiają  się uczelniane organizacje studenckie, które  prezentują swoją działalność pokazując, że studia to czas spełniania marzeń, rozwijania swoich pasji i realizacji pomysłów.  Jest to niepowtarzalna okazja nie tylko do wciągnięcia kreatywnych ludzi w swoje szeregi, ale również do pochwalenia się osiągnięciami na forum uczelni. Każdy zainteresowany student ma okazję wejść i zapoznać się z oferta aktywnych podmiotów, wziąć udział w organizowanych przez nich atrakcjach oraz wstąpić w szeregi wybranej organizacji. Poza studentami odwiedzają politechnikę również licealiści, którzy przed rozpoczęciem studenckiej przygody pragną zaznajomić się z pełną ofertą uczelni oraz sprecyzować swoje zainteresowania tak, aby studia były dla nich czasem na rozwinięcie skrzydeł.

Wieczorem następuje podsumowanie projektu oraz nagrodzenie organizacji, które zaprezentowały najciekawsze stoiska. Wystawie towarzyszy również cykl szkoleń, które na celu mają rozwój studentów, ich zainteresowań oraz profesjonalizację działań Uczelnianych Organizacji Studenckich.

W tym semestrze DAS odbędzie się 19 października 2017 r.  w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt