MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Nie musisz wyjeżdżać z Polski, aby studiować po angielsku – pod tym hasłem promują się na Salonie Maturzystów uczelnie uczestniczące w programie Study in Poland, prowadzonym wspólnie przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". 60 uczelni "Study in Poland" oferuje łącznie ponad 500 programów studiów w języku angielskim. Każdy znajdzie kierunek dla siebie!

Zalety studiowania w języku angielskim są oczywiste. Dzięki temu nabiera się biegłości językowej w wybranej dziedzinie i zwiększa swoje szanse na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Dlatego wielu maturzystów wybiera corocznie studia za granicą.

Ale te same korzyści, w tym również poznanie koleżanek i kolegów z całego świata, można również uzyskać podejmując studia w najlepszych polskich uczelniach, które prowadzą część swoich studiów w języku angielskich. Uczelnie takie są we wszystkich głównych ośrodkach akademickich. Łatwo je, wystarczy pobrać aplikację "Study in Poland" lub wejść na stronę: www.studyinpoland.pl

Plakaty "Study in Poland" promujące studiowanie w języku angielskim znajdują się na wszystkich Salonach Maturzystów w Polsce. Reklama tych studiów znalazła się również na IV okładce rozchwytywanego przez uczestników salonów "Informatora dla Maturzystów 2018", który wydany został w nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy!

Studia w języku angielskim w Polsce są atrakcyjne, a zarazem tańsze niż w uczelniach zagranicznych. Serdecznie zachęcamy uczniów najstarszych klas liceów i techników do przemyślenia również tej możliwości w swoich planach po maturze. Uczestnicy Lubelskiego Salonu Maturzystów (na zdjęciach) uznali tę możliwości za wartą rozważenia!

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt