MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


16 ekspertów zarządzania z USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Niemiec oraz z Polski. Najnowsze narzędzia i nowe koncepcje zarządzania.  Sztuczna inteligencja i jej wpływ na środowisko pracy. Jak rozwijać umysł lidera przyszłości . Jak kreować środowisko pracy, które sprzyja innowacji i osiąganiu wyników.

To program Agility by Design – pierwszego z serii spotkań poświęconych nowym trendom oraz kierunkom rozwoju organizacji. Spotkania dla wszystkich, którzy mają wpływ na rozwój firmy i aspirują do roli lidera nowej generacji: dla członków zarządów, kadry menedżerskiej, top talentów, osób odpowiedzialnych za szkolenia i rozwój organizacji oraz dla przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać nowoczesną i dynamiczną kulturę organizacyjną.

Jak będą wyglądały zajęcia?

Prezentacje będą w stylu TED, ćwiczenia, dyskusje, Q&A. Praca w małych grupach. Max. liczba uczestników - 80 osób.

26 czerwca, godz. 8.30 - 18.00
27 czerwca, godz. 8.30 - 17.00

 Gdzie?

The Brain Embassy, Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa.

Koszt uczestnictwa: 2 900 PLN

Dodatkowe warsztaty dla menedżerów i liderów HR - warsztaty bezpłatne

27 czerwca: Narzędzia budowania zespołu przyszłości

godz. 9.00 -13.00 - spotkanie z twórcą Lumina Learning o nowym zastosowaniu psychometrii.

28 czerwca: 

godz. 9.00 - 12.00 - spotkanie z CEO Video Arts o nowych programach szkoleniowych w formie learning bites i dlaczego wciąż wygrywają  w konkursach na najlepsze programy szkoleniowe on-line

godz. 9.00 - 16.00 - Hugo Bakkenist. Dzień w życiu startupu – a jak to wygląda w Holandii? Spotkanie z założycielem Doon - Hugo Bakkenist i warsztat - http://dayinthelife.doon.nu/index_en.html

Autorką projektu jest Joanna Kalkstein: trener, inspirator, organizator szkoleń, współtwórca i pierwsza wice-prezes Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. -  Od 2005 roku mieszkam w Australii. Podróżuję po świecie,  poznaję niezwykłych ludzi którzy kreują naszą przyszłość. Wracając do Polski słyszę:  podziel się z nami słońcem, zdrowiem, energią i pogodą ducha. Pragnę by te nasze spotkania były wspaniałą dawką inspiracji oraz dobrej energii i pogody ducha. Pragnę by wszyscy wracali po więcej gdyż dzięki AbD lepiej się myśli, żyje i pracuje. W tym projekcie chodzi o stworzenie platformy rozwoju dla przywództwa nowej generacji. Kreujemy liderów,  innowacyjne organizacje i zapewniamy edukację dzieciom z Lagos. Po prostu – mówi J.Kalkstein.

Nie zaprowadzisz ludzi dalej niż sam jesteś w stanie dojść

- Skąd taki i pomysł i jak sprawiłaś, iż tylu ekspertów przylatuje do Warszawy właśnie teraz i to pro bono? - wciąż słyszę od osób zainteresowanych udziałem w organizowanym przeze mnie wydarzeniu AbD. Odpowiadam:

To jest bardzo dobry pomysł - dzielenie się wiedzą o tym, jak budować nowoczesne, zdrowsze i szczęśliwsze organizacje - jako dar na rzecz edukacji dzieci z najbiedniejszych regionów świata. Dzieciaki są głodne i potrzebują pomocy, a my możemy tak wiele dla nich zrobić jednocześnie inwestując w siebie. Bilet wstępu na AbD dodaje skrzydeł i podaruje dziecku ponad pół roku życia: pełne utrzymanie i opłatę za szkołę. Po prostu.

Organizacje, które przetrwają, wzniosą się ponad myślenie wyłącznie o swoim zysku.

Wspaniali, mądrzy ludzie mają potrzebę dzielenia się swą wiedzą w dobrej sprawie. Takie działanie dodaje energii i buduje dodające energii relacje. AbD to wydarzenie, podczas którego uczestnicy otrzymają większą dawkę wiedzy, pomysłów i inspiracji niż podczas zwyczajnego szkolenia. Pomysł ten przyciąga ekspertów myślących szeroko i naprawdę ukierunkowanych na budowanie bardziej innowacyjnych organizacji i zdrowszego życia.

Twoje życie zewnętrzne nigdy nie będzie doskonalsze niż twoje życie wewnętrzne.

2017 to rok transformacji: wymiana wiedzy i pomysłów na budowanie przyszłości są sprawą priorytetową. To czas spojrzenia na to co robimy, jak działamy i czas na wdrożenie planu budowania siebie na miarę potrzeb i możliwości nadchodzącej dekady.

Krytyków i pesymistów są miliony. Tych, którzy zachęcają, tylko garstka. Bądź unikalny.

Dotychczasowe platformy komunikacji - konferencje i kongresy nie mają już w sobie dynamiki i energii, której oczekują zarówno prelegenci jak i goście takich wydarzeń. To będzie energetyzujące spotkanie, dużo praktycznych narzędzi rozwoju, oraz dynamiczna wymiana doświadczeń. Warsztaty dla tych, którzy chcą rozwijać siebie i swoje zespoły.

Energetyzująca wizja i spójne wartości unoszą wyżej.  

AbD przyciąga ludzi świadomych zmian, jakie zachodzą teraz na rynku. To okazja nawiązania relacji z ekspertami, których łączą podobne wartości i zainteresowania. To czyni spotkanie ciekawszym, inspiruje, a przede wszystkim dodaje mocy i pomaga potem wdrażać pomysły w praktyce.

Ludzie zwykle szukają wymówek. Liderzy koncentrują się na dostarczaniu rezultatów. 

Inwestowanie w swój rozwój, uczenie się w ciekawym towarzystwie i robienie tego co dobre i bezinteresowne dodaje skrzydeł. Tu chodzi o to, aby świadomie, konstruktywnie i konsekwentne budować siebie spójnie z własnym systemem wartości, ku realizacji nawet najśmielszych marzeń.

Najlepszym sposobem na udoskonalenie świata jest udoskonalenie siebie. Po prostu.

Joanna Kalkstein

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt