MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Zastanawiasz się czasami, czy twoja wymarzona praca może zmieniać rzeczywistość na lepsze? Masz dużo pomysłów, energii do działania i lubisz zdobywać wiedzę z różnych dziedzin? Jeśli szukasz ciekawego i rozwijającego zajęcia, to konsulting jest właśnie dla Ciebie!

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na jubileuszowy XX Maraton Firm Konsultingowych! Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w case studies oraz porozmawiać z przedstawicielami takich firm, jak 4results Accenture, Bain & Company, The Boston Consulting Group, Deloitte, EY, KPMG, McKinsey & Company, OptiBuy, PwC, Rödl&Partner, Simon Kucher & Partners, TPA, Zeb. 

Targi pracy odbędą się już 9 marca na Auli Spadochronowej w Budynku Głównym Szkoły Głównej Handlowej.  Jest to wyjątkowa okazja, aby poznać specyfikę pracy w najbardziej prestiżowych firmach konsultingowych, zdobyć informacje o praktykach i rekrutacji a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Do modułów Maratonu Firm Konsultingowych oprócz targów i case studies należą także mock interviews, czyli symulacje rozmów o pracę, oparte na indywidualnym rozwiązaniu case study z pracownikiem firmy oraz MFKnight łączące spotkanie networkingowe z mock interview. Przygotowaliśmy także coś dla licealistów rozważających konsulting jako swoją potencjalną ścieżkę rozwoju. Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych będą mieli możliwość wzięcia udziału w unikalnym spotkaniu – MFKyoung.

Studenckie Koło Naukowe Konsultingu serdecznie zaprasza na wydarzenie wszystkich zainteresowanych.  Informacje o projekcie oraz zapisach są dostępne na stronie www.mfk.edu.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/mfk20.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt