MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Studenci z Indii, Ukrainy, Szwecji, Etiopii, Maroka, Litwy, Albanii, Ghany, Kanady, Malezji, Turcji, Iranu, Mali, Kazachstanu i Holandii znaleźli się w gronie nominowanych do tytułu INTERSTUDENT 2017. Laureatów konkursu - najlepszych zagranicznych studentów kształcących się w polskich uczelniach - poznamy 27 lutego. Po raz trzeci swojego zwycięzcę. Najpopularniejszego Studenta Zagranicznego w Polsce, wskaże także publiczność w drodze internetowego głosowania.

W Polsce jest już ponad 65 tysięcy studentów obcokrajowców. Najlepsi z nich co roku honorowani są przez Kapitułę konkursu INTERSTUDENT nagrodami w trzech kategoriach: studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie. Swojego zwycięzcę może wskazać również każdy student i pracownik uczelni - wystarczy "kliknąć" na zdjęcie wybranego kandydata. Zdobywca największej liczby głosów otrzyma tytuł Najpopularniejszego Studenta Zagranicznego w Polsce 2017.

Głosowanie trwa do 20 lutego do godziny 12:00. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lutego podczas Gali Konkursu towarzyszącej konferencji Studenci zagraniczni w Polsce 2017 w Krakowie.

Zachęcamy do głosowania na Najpopularniejszego Studenta Zagranicznego w Polsce!

GŁOSUJ

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji

Magdalena Chróstna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 509 109 338

Anna Wdowińska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 609 999 514

Więcej na stronie www.studyinpoland.pl/interstudent

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt