MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Jesteś studentem bądź absolwentem? Interesujesz się transportem i logistyką? W takim razie powinieneś wziąć udział w Forum Młodej Logistyki oraz Targach Pracy Transportu i Logistyki! Są to wydarzenia rozpoznawalne przez studentów kierunków związanych z logistyką i transportem w całej Polsce, a Studenckie Koło Logistyki Stosowanej organizuje je już po raz piętnasty!

Forum Młodej Logistyki oraz Targi Pracy to wydarzenia, które przyciągają studentów oraz przedstawicieli świata logistyki. 15. Forum Młodej Logistyki odbędzie się 9 i 10 marca 2017 roku w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. FML to największa i najstarsza konferencja, która rozpoznawana jest przez przedstawicieli czołowych firm logistycznych, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Podczas tych dwóch dni dochodzi do konfrontacji teorii z praktyką oraz wymiany wiedzy i doświadczeń między specjalistami i studentami. Uczestnicy konkursu mają świetną okazję, aby wykazać się swoją wiedzą przed Kapitułą Ekspertów, która ocenia ich rozwiązania.

Przedsięwzięciem, które od kilku lat towarzyszy Forum Młodej Logistyki są Targi Pracy. Odbędą się one 9 marca 2017 r. w Dużej Auli Gmachu Politechniki Warszawskiej. Podczas targów pracodawcy mogą jednego dnia przeprowadzić dziesiątki rozmów kwalifikacyjnych z młodymi i ambitnymi ludźmi, poszukującymi pracy i wykazującymi chęci kształcenia oraz samodoskonalenia się. To bardzo dobry moment na znalezienie odpowiedniego pracownika. Jest to również świetna forma promocji firmy oraz zaprezentowania jej szerszemu gronu odbiorców będących potencjalnymi pracownikami bądź klientami.
Kiedy i gdzie? 9-10 marca 2017 roku, Gmach Główny Politechniki Warszawskiej.

Bądźcie na bieżąco z przygotowaniami do 15. FML i TPTiL:

  • 15. Forum Młodej Logistyki na FB
  • Targi Pracy Transportu i Logistyki na FB

Strona Targów Pracy Transportu i Logistyki: www.tptil.skls.waw.pl
Strona Studenckiego Koła Logistyki Stosowanej: www.skls.pw.edu.pl

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt