MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ranking MBA 2013

Ranking MBA 2012

Ranking MBA 2012

Galeria zdjęć z Gali MBA 2013

Ranking MBA 2013

Executive MBA
Organizator:Akademia Leona Koźmińskiego
03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59
tel. 22 519 22 48
wwwwww.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-mba/#ExecutiveMBA|pl/oferta-edukacyjna/mba/kierunki/executive-mba-w-jezyku-polskim-i-angielskim/o-studiach/|0
e-mailmoswiata@kozminski.edu.pl
Osoba do kontaktuMałgorzata Oświata
Partner zagranicznyprogram realizowany przez Akademię Leona Koźmińskiego
Rok założenia1989
OpisCelem studiów jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy z szeroko rozumianej dziedziny zarządzania, która stanowi podstawę do rozwoju praktycznych umiejętności menedżerskich: analizy i opracowania metod rozwiązywania problemów firmy, formułowania strategii rozwojowych, sprawnego podejmowania decyzji, skutecznego negocjowania, komunikowania się oraz współdziałania z innymi.

Program studiów umożliwia zapoznanie słuchaczy z ogólnymi warunkami gospodarczymi, kulturowymi, społecznymi oraz politycznymi związanymi z gospodarką regionalną i globalną, w których funkcjonują menedżer i jego firma.

Absolwenci otrzymują dyplom uznawany i ceniony w środowisku kadry kierowniczej i przedsiębiorców, potwierdzający posiadanie wysokich kwalifikacji menedżerskich, sprzyjający dalszej karierze zawodowej.
Kierownik programuprof. Witold Bielecki
AkredytacjeEuropean Quality Improvement System (EQUIS), Association of MBA’s (AMBA), AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business).

Są to tzw. trzy korony, o których zdobycie ubiegają się najlepsze szkoły biznesu. Na
Czas trwania4 semestry
Język wykładowy20% zajęć w języku angielskim, 80% zajęć w języku polskim
Tryb prowadzenia zajęćniestacjonarny /zaoczny/
Rodzaj dyplomudyplom Executive Master of Business Administration oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych
Zasady przyjęć– wymagane jest minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim
– test typu GMAT
– rozmowa kwalifikacyjna
Termin zgłoszeńw semestrze zimowym – 15 września, w semestrze letnim – 15 lutego
Opłatywpisowe 400 zł (opłata za postępowanie kwalifikacyjne); 50 700 zł w przypadku płatności jednorazowej; 51 900 zł w przypadku płatności w trzech ratach po 17 300 zł
Informacje dodatkoweOpublikowany 20 października tegoroczny ranking „Financial Times” studiów Executive MBA winduje polski program Akademii Leona Koźmińskiego najwyżej w historii – na 45. miejsce w świecie. Wśród stu najlepszych programów jest tylko jeden z Polski.

Program ogólnomenedżerski skierowany do menedżerów wyższego szczebla oraz perspektywicznych menedżerów średniego szczebla zarządzania, którzy chcą mieć elastyczność w ramach organizacji, właścicieli średniej wielkości przedsiębiorstw poszukujących inspiracji, wiedzy i narzędzi pozwalających na przygotowanie i wdrożenie nowych strategii działania.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt