MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ranking MBA 2013

Ranking MBA 2012

Ranking MBA 2012

Galeria zdjęć z Gali MBA 2013

Ranking MBA 2013

Executive Master of Business Administration (EMBA)
Ranking MBA Perspektywy® 2012: miejsce: 4.
Organizator:Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
02-008 Warszawa, ul. Koszykowa 79
tel. 48 22 234 70 89, fax 48 22 234 70 16
wwwwww.biznes.edu.pl/program_EMBA.php
e-mailMBA@biznes.edu.pl
Partner zagranicznyHEC School of Management Paris,
London Business School,
Norwegian School of Economics
Rok założenia1996
OpisEMBA to dwuletnie (752 godz.) międzynarodowe studia podyplomowe w języku angielskim realizowane w trybie weekendowym. Program studiów został zaprojektowany z myślą o potrzebach wyższej i średniej kadry menedżerskiej.

Program posiada międzynarodowa akredytacje EPAS nadawaną EFMD. Kadrę stanowią profesorowie partnerskich uczelni oraz polscy specjaliści z międzynarodowym doświadczeniem. Zajęcia prowadzone są przy użyciu interaktywnych metod dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Silny nacisk kładziony jest na udział w zajęciach praktyków z wiodących firm. W programie dodatkowo min.: sesja integracyjna, Program Rozwoju Potencjału Osobistego oraz sesja wyjazdowa do jednej ze szkół współpracujących.
Kierownik programuprof. dr hab. Witold Orłowski
Czas trwania4 semestry
Zasady przyjęćzłożenie wniosku o przyjęcie na studia EMBA odbywa się drogą elektroniczną – na stronie szkoły www.biznes.edu.pl. Po wysłaniu wniosku za pomocą modułu „Rekrutacja On-Line”, zapraszamy do Szkoły celem podpisania wypełnionego wniosku oraz dostarczenia kompletu niezbędnych dokumentów. Dla aplikujących absolwentów studiów magisterskich wymagane jest udokumentowanie, co najmniej 3 lata doświadczeń zawodowych przed podjęciem studiów. Dla aplikujących absolwentów studiów licencjackich wymagane jest udokumentowanie co najmniej 8 lat doświadczeń zawodowych przed podjęciem studiów. Dodatkowym wymogiem jest, aby co najmniej 2 lata z ww. okresu dotyczyły zatrudnienia poza granicami Polski. Kolejnym etapem jest zaliczenie testu z języka angielskiego i pomyślne przejście rozmowy kwalifikacyjnej.
Termin zgłoszeńczerwiec, wrzesień (w przypadku wolnych miejsc)
Opłaty14 300 Euro
Informacje dodatkowe2 miejsce programu Executive MBA Szkoły Biznesu PW w rankingu Eduniversal – Programów Executive MBA 2011 w Europie Wschodniej, 1 miejsce dla programów MBA szkoły w rankingu Home & Market 2011, 15 pozycja szkoły w rankingu TOP MBA 2011 wśród Szkół Biznesu w Europie. Klasa Mistrzowska w ratingu MBA SEM Forum.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt