MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

31-007 Kraków, ul. Gołębia 24
Dział Rekrutacji na Studia - tel. 12 663 14 01

www.uj.edu.pl

rekrutacja@uj.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • O nas
  • SUPER WYDZIAŁY
  • Czy wiesz, że...
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

O Uniwersytecie


Uniwersytet Jagielloński - najstarsza polska uczelnia. Symbol kraju, polskiej nauki i instytucja, która wraz z najważniejszymi krakowskimi zabytkami - Wawelem czy kościołem Mariackim - wpływa na atrakcyjność stolicy małopolski i podnosi atmosferę studiowania.

Studenci, absolwenci i wykładowcy tworzą poczet ludzi wyjątkowych, którzy na przestrzeni wieków byli ambasadorami polskiej nauki i kultury.


Sukces Uczelni, mierzony jej historycznymi i współczesnymi dokonaniami, wynika wprost z wyznawanych tu wartości i niewzruszonej wierności zasadom. Kontynuujemy prace naszych sławnych absolwentów i profesorów, odpowiadając na nowe wyzwania współczesności, a dewiza, która przyświeca uniwersyteckim poczynaniom mówi, że więcej znaczy rozum niż siła: Plus ratio quam vis!


Bogata oferta 16 wydziałów pozwoli każdemu młodemu człowiekowi na odnalezienie pasji i poszerzenie horyzontów intelektualnych.


Studia to najpiękniejszy czas w życiu. Warto spędzić go w najpiękniejszym Polskim mieście na Uniwersytecie z tradycjami, jakim bez wątpienia od ponad VI wieków jest Uniwersytet Jagielloński. A jak może wyglądać życie studenckie możecie przekonać się na profilu instagramowym @misjaUJ.