Uczelnia / wydział | Nazwa programu | Tryby | Wymagania rekrutacyjne | Poziom | Usuń |
---|
Politechnika Łódzka |
||
![]() |
90-924 Łódź, Żeromskiego 116 |
- SUPER UCZELNIA
- Wydziały i kierunki
- Profil programu
Potęguj możliwości [na maxa]
Wchodzisz w dorosłe życie i od razu masz dylemat: praca czy studia? A może rok odpoczynku? Cokolwiek zdecydujesz, pamiętaj - szukaj miejsc i ludzi, którzy będą Cię inspirować. Jeśli zdecydujesz się na studia, to na Politechnice Łódzkiej znajdziesz ponad 40 sposobów na spotęgowanie możliwości swojego rozwoju.
Budowanie ścieżki kariery zawodowej z Politechniką Łódzką to satysfakcjonująca przygoda. To nie tylko ciekawy i nowocześnie skonstruowany program studiów pozwalający odkrywać fascynujący świat techniki i technologii. To także możliwość rozwoju zainteresowań, zdobywania doświadczeń, umiejętności i osiągania sukcesów w prestiżowych konkursach.
STUDIA O PROFILU PRAKTYCZNYM
Na PŁ można wybrać studia o profilu praktycznym – wydłużone o jeden semestr dedykowany tylko i wyłącznie praktykom w zawodzie. Oprócz wiedzy nasi studenci zdobywają praktyczne umiejętności bardzo cenione przez pracodawców. Rozwijamy metody kształcenia pobudzające inicjatywę i kreatywność. Dbamy o to, aby studenci zetknęli się z rzeczywistymi problemami przedsiębiorstw i biznesu. Stawiamy na doskonalenie umiejętności miękkich – tj. komunikacja, kreatywność, inicjatywa, elastyczność, współpraca w grupie czy zarządzanie czasem.
STUDIOWANIE W JĘZYKU OBCYM
Tak różnorodnej oferty kształcenia w językach obcych nie ma żadna inna uczelnia w Polsce! Już od 25 lat w Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) prowadzimy studia w językach: angielskim i francuskim, obecnie na 13 kierunkach pierwszego i 7 kierunkach drugiego stopnia. Studenci mają możliwość zdobycia podwójnych dyplomów, a obowiązkowy semestr na uczelni zagranicznej daje im przewagę w poszukiwaniu wymarzonej pracy. Wykorzystujemy nowoczesne metody i techniki zdobywania wiedzy, m.in. problem based learning czy metody e-learning.
INŻYNIER – FIT NA SPORTOWEJ POLITECHNICE
Wśród naszych studentów znajdują się zawodnicy wielu dyscyplin, reprezentanci Polski na międzynarodowych zawodach oraz olimpijczycy. Sport jest nieodłącznym elementem wykształcenia, dlatego na PŁ swoje miejsce mają nie tylko profesjonalni zawodnicy, ale także amatorzy. Zawodnikom uprawiającym sport wyczynowo, Klub Uczelniany AZS PŁ umożliwia reprezentowanie uczelni na Akademickich Mistrzostwach Polski, których medal staje się przepustką do stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Obecnie KU AZS może pochwalić się ponad tysiącem członków, którzy trenują w 38 różnych dyscyplinach na naszej uczelni. PŁ dysponuje profesjonalnym zapleczem sportowym. W 2017 roku oddaliśmy do użytku Zatokę Sportu, największy w regionie obiekt sportowy. Znajduje się w nim, m. in., basen o wymiarach olimpijskich, wielofunkcyjne boisko, ścianki wspinaczkowe, sale do ćwiczenia wielu dyscyplin zespołowych oraz indywidualnych. W 2022 roku będziemy gospodarzem europejskich igrzysk studenckich – EUSA GAMES. W naszych obiektach rozgrywać się będzie sportowa rywalizacja prawie 6 000 zawodników z ponad 40 państw.
Czy wiesz, że:
- Na PŁ funkcjonuje DT4U – pracownia design thinking, miejsce kreatywnego myślenia, w którym osoby z różnych wydziałów i kierunków współpracują nad inżynierskimi projektami łączącymi wiele, na pozór odległych dziedzin.
- PŁ otrzymała najwyższą dotację od MNiSW – sto milionów złotych, które przeznaczamy na budowę nowego gmachu Wydziału Chemicznego oraz centrum konferencyjnego.
- W łódzkim Bionanoparku, dzięki PŁ powstanie międzynarodowe naukowe centrum doskonałości – ICRI-BioM. Stworzenie w Łodzi instytucji badawczej o statucie Międzynarodowej Agendy Badawczej to szansa na kolejne sukcesy w innowacjach naukowych.
- Szczególnie polecamy przyszłym inżynierom cykl „Wiedzą co mówią”, w którym pokazujemy nieco inne podejście do zagadnień naukowych – filmy są dostępne w serwisach internetowych PŁ oraz w mediach społecznościowych.
Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności
ul. Wólczańska 171/173, 90-924 Łódź
tel. +48 42 6313400, fax: +48 42 6313402
e-mail: w-5@adm.p.lodz.pl
Biotechnologia inna niż inne
Programy kształcenia na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności są unikatowe wśród wyższych uczelni technicznych w Polsce. Cechuje je interdyscyplinarność, co gwarantuje przygotowanie specjalistów, którzy potrafią łączyć wiedzę chemiczną, biologiczną i inżynieryjno-techniczną. Na Wydziale kształceni są inżynierowie gotowi do aktywności w międzynarodowym środowisku gospodarczym.
Wydział oferuje cztery nowoczesne kierunki studiów oraz kilkanaście specjalności i kierunków dyplomowania.
Na kierunku biotechnologia przygotowujemy przyszłych inżynierów do pracy w przemyśle biotechnologicznym, spożywczym i farmaceutycznym, kształcąc ich na kierunkach biotechnologia molekularna i biochemia techniczna, technologia fermentacji i mikrobiologia techniczna oraz biotechnologia żywności. Absolwenci posiadają umiejętność samodzielnego planowania i prowadzenia badań. Dzięki temu dobrze sprawdzają się w laboratoriach badawczych, diagnostycznych oraz w działach naukowo-badawczych.
Kierunek biotechnologia środowiska kształtuje umiejętności związane z przewidywaniem, określaniem i zapobieganiem zanieczyszczeniom przemysłowym związanych z branżą spożywczą i chemiczną. Studenci poznają sposoby projektowania procesów w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Wiedza absolwentów pozwala na rozwiązywanie problemów związanych z monitoringiem i ochroną środowiska.
W ramach kierunku technologia żywności i żywienie człowieka studenci poznają zasady projektowania procesów technologicznych i biotechnologicznych w produkcji żywności, w tym metody utrwalania i przechowywania żywności. Zdobywają wiedzę związaną z wdrażaniem i nadzorem produkcji żywności oraz poznają wymogi prawidłowego żywienia człowieka. Są specjalistami w zakresie opracowania „żywności spersonalizowanej”.
Absolwenci kierunku technologia kosmetyków potrafią organizować oraz zarządzać produkcją kosmetyków bezpiecznych dla konsumentów. Mają wiedzę z zakresu marketingu wprowadzania nowych produktów na rynek. Posiadają kompetencje, których oczekują firmy branży kosmetycznej, a także firmy z branży farmaceutycznej i chemicznej oraz laboratoria badawczo-rozwojowe.
Na Wydziale prowadzone są studia doktoranckie, a ponadto Wydział promuje ideę „kształcenia przez całe życie” na studiach podyplomowych oraz kursach dokształcających.
Od 2000 roku Wydział rozpoczął wymianę studencką w ramach programów międzynarodowych. Studenci Wydziału byli jednymi z pierwszych uczestników, którzy podjęli naukę na zagranicznych uczelniach. Od 2014 roku w ramach programu ERASMUS+ Wydział podpisał umowy o współpracy z uniwersytetami europejskimi na wymianę studentów i pracowników w Austrii, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Finlandii, we Francji i Włoszech oraz na Cyprze.
Czy wiesz, że...
- Wszystkie kierunki kształcenia na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności są regularnie poddawane ocenie przez komisje akredytacyjne. Przeprowadzona przez Polską Komisję Akredytacyjną ocena instytucjonalna potwierdziła prawidłowe funkcjonowanie wewnętrznego systemu zapewniania jakości kształcenia, zarówno w odniesieniu do studiów inżynierskich i magisterskich oraz studiów podyplomowych i doktoranckich.
- Prowadzona przez Wydział działalność dydaktyczna spełnia najwyższe kryteria jakościowe, czego wyrazem są certyfikaty, nagrody i wyróżnienia. Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego uznała zestaw efektów kształcenia opracowany przez Wydział za wzorcowy.
- Kierunek biotechnologia został laureatem „Konkursu o milion” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dla Wydziałów, które kształcenie studentów opierają na trzech mocnych fundamentach: najnowszej wiedzy, zdobywaniu umiejętności oraz kompetencji społecznych, poszukiwanych przez pracodawców i potrzebnych do rozpoczęcia kariery naukowej lub zawodowej.
Kolegium Gospodarki Przestrzennej
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
Kolegium Logistyki
-
logistyka
specjalności: zarządzanie logistyczne; systemy informatyczne w logistycestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
Kolegium Towaroznawstwa
-
towaroznawstwo
specjalności: inżynieria jakości, w tym moduły do wyboru: inżynieria jakości innowacyjnych produktów biomedycznych i higienicznych, inżynieria jakości innowacyjnych produktów tekstylnych, inżynieria jakości współczesnych produktów chemicznych i farmaceutycznych, inżyniera jakości żywności; projektowanie i komercjalizacja produktu, w tym moduły do wyboru: projektowanie innowacyjnych produktów biomedycznych i higienicznych, projektowanie innowacyjnych produktów tekstylnych, projektowanie współczesnych produktów chemicznych i farmaceutycznych, projektowanie zdrowej żywnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności
-
biogospodarka
kierunek międzyuczelnianystudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biotechnologia
specjalności: biotechnologia molekularna i biochemia techniczna; technologia fermentacji i mikrobiologia techniczna; biotechnologia żywnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biotechnologia
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biotechnologia
specjalności: biotechnologia molekularna i biochemia techniczna; technologia fermentacji i mikrobiologia techniczna; biotechnologia żywności; biotechnologia środowiskastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
biotechnologia
studia w języku angielskim; bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
menedżer żywności i żywienia
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
technologia żywności i żywienie człowieka
specjalności: technologia żywności; analiza i ocena żywności; chemia żywności i surowców kosmetycznychstudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
technologia żywności i żywienie człowieka
specjalności: technologia żywności; analiza i ocena żywności; chemia żywnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
-
architektura
specjalność: architektura lub architektura wnętrzstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
architektura
studia w języku angielskim; specjalność: Architecturestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
architektura
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne, wieczorowe drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
budownictwo
specjalności: konstrukcje budowlane i inżynierskie; budownictwo mostowe i drogowestudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
rewitalizacja miast
kierunek międzyuczelniany, bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Chemiczny
-
analityka chemiczna
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
biomateriały inspirowane naturą
studia w języku angielskim; bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
chemia
specjalności: analiza chemiczna w kontroli jakości i ochronie środowiska; synteza organiczna; chemia biologiczna; chemia i fizyka polimerówstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
chemia
specjalności: chemia analityczna i strukturalna; chemia i fizyka polimerów; nowoczesna synteza i analiza organiczna; chemia medyczna; techniki fizykochemiczne i obliczeniowe w chemii, biologii i medycyniestudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
chemia budowlana
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
nanotechnologia
specjalności: polimerowe materiały inżynierskie; nanomateriały funkcjonalnestudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
nanotechnologia
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
technologia chemiczna
specjalności: inżynieria biomateriałowa i radiacyjna; technologia barwników i chemii gospodarczej; technologia chemiczna nieorganiczna; technologia chemiczna organiczna; technologia polimerówstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
technologia chemiczna
specjalności: inżynieria biomedyczna i radiacyjna; kataliza przemysłowa; technologia polimerów; technologia leków i środków ochrony roślin; technologia barwników, środków pomocniczych i chemii gospodarczejstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
automatyka i robotyka
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
elektronika i telekomunikacja
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
elektronika i telekomunikacja
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
elektronika i telekomunikacja
studia w języku angielskim; bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
elektrotechnika
specjalności: automatyka i metrologia; elektroenergetyka; przetworniki elektromechanicznestudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
elektrotechnika
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
elektrotechnika
specjalności: automatyka i metrologia; elektroenergetyka; technologie internetowe w mechatronicestudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
energetyka
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informatyka
specjalności: bazy danych i systemy ekspertowe; inżynieria oprogramowania; systemy sieciowe; technologie internetowestudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka
specjalności: korporacyjne sieci komputerowe; inteligentne systemy baz danych; interaktywna grafika komputerowa; systemy rozproszone i platformy mobilne; środowiska aplikacyjne dla platformy Java EE; computer sciencestudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informatyka
studia w języku angielskim; bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
inżynieria biomedyczna
specjalności: elektronika medyczna i tekstronika, inżynieria biomateriałówstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria biomedyczna
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria biomedyczna
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, zaoczne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechatronika
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
systemy sterowania inteligentnymi budynkami
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
transport
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej
-
fizyka techniczna
specjalność: fizyka technicznastudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
fizyka techniczna
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
fizyka techniczna
specjalności: fizyka medyczna; optoelektronikastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informatyka
specjalności: grafika komputerowa i multimedia /tylko I/; infrastruktura i aplikacje sieciowe; internet rzeczy i aplikacje mobilne /tylko I/; inżynieria baz danych; inżynieria oprogramowania i analiza danych; technologie gier i symulacji komputerowych /tylko I/studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
informatyka
specjalności: grafika komputerowa i multimedia /tylko I/; systemy inteligentne i inżynieria oprogramowania; systemy rozproszone i bezpieczeństwo; technologie gier i systemów interaktywnych /tylko I/; technologie systemów i baz danych; informatyka w zastosowaniach kosmicznych /tylko I/studia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
informatyka
studia w języku angielskimstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
matematyka stosowana
specjalności: matematyka finansowa i ubezpieczeniowa; matematyczne metody analizy danych biznesowych; zastosowania matematyki w biomedycynie i ekonomii; zastosowania współczesnej analizy matematycznejstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
matematyka stosowana
specjalności: analiza danych w biznesie i logistyce; matematyka z zastosowaniami; modelowanie matematyczne i optymalizacja; zarządzanie ryzykiem w finansach i ubezpieczeniachstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
-
inżynieria bezpieczeństwa pracy
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria chemiczna i procesowa
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria chemiczna i procesowa
specjalności: inżynieria chemiczna; inżynieria bioprocesowa; inżynieria biomedycznastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria środowiska
specjalności: wentylacja ogólna, pożarowa i klimatyzacja; ekologiczne źródła energii; zarządzanie środowiskiem w przedsiębiorstwie i administracji; bezpieczeństwo przemysłowestudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Mechaniczny
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
automatyka i robotyka
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
energetyka
specjalności: systemy i maszyny energetyczne, elektroenergetyka, chłodnictwo i klimatyzacjastudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
inżynieria kosmiczna
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria materiałowa
specjalności: inżynieria powierzchni; inżynieria biomateriałów; materiały i kompozyty polimerowe; materiały i techniki dentystyczne; nanomateriałystudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria produkcji
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechanika i budowa maszyn
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
mechanika i budowa maszyn
specjalności: mechanika stosowana; konstrukcja i eksploatacja maszyn; technologia budowy maszynstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
mechanika i budowa maszyn
studia w języku angielskimstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
studia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
-
inżynieria bezpieczeństwa pracy
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria materiałowa
specjalności: inżynieria tworzyw sztucznych i kompozytów; inżynieria biomateriałów włókienniczychstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria materiałowa
specjalność: inżynieria polimerowych materiałów kompozytowychstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
inżynieria wzornictwa przemysłowego
bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria wzornictwa przemysłowego
studia w języku angielskim; bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
włókiennictwo
specjalności: innowacyjne technologie we włókiennictwie; inżynieria jakości i humanoekologia tekstyliów; odzieżownictwo; inżynieria projektowania tekstyliówstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
włókiennictwo i przemysł mody
specjalności: . projektowanie i technologia odzieży w przemyśle mody i dla celów technicznych; projektowanie i technologia tekstyliów technicznych i dla przemysłu mody; projektowanie procesów chemicznych we włókiennictwie i przemyśle modystudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
wzornictwo
specjalności: architektura tekstyliów; architektura ubioru; komunikacja wizualna i techniki drukustudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
wzornictwo
specjalności: architektura tekstyliów; architektura ubioru; komunikacja wizualna i techniki drukustudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji
-
inżynieria bezpieczeństwa pracy
studia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
inżynieria zarządzania
specjalności: inżynieria zarządzania w sektorze publicznym; inżynieria zarządzania małym przedsiębiorstwem; zarządzanie korporacyjnestudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
papiernictwo i poligrafia
profil praktyczny;specjalności: maszyny i urządzenia papiernicze, przetwórcze i poligraficzne; technologia papiernictwa i poligrafiistudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
papiernictwo i poligrafia
specjalności: maszyny i urządzenia papiernicze, przetwórcze i poligraficzne; technologia papiernictwa i poligrafiistudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie
specjalności: zarządzanie sprzedażą; finanse i rachunkowość; zarządzanie kadrami; zarządzanie małą i średnią firmąstudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie
specjalności: zarządzanie projektami; doradztwo w biznesie; biznes międzynarodowy; doskonalenie pracy menedżerastudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie
studia w języku angielskim; bez podziału na specjalnościstudia stacjonarne drugiego stopnia (II)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
specjalności: inżynieria procesów produkcyjnych; inżynieria jakości; inżynieria logistykistudia stacjonarne, niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
studia w języku angielskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
studia w języku francuskimstudia stacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
studia dualnestudia niestacjonarne pierwszego stopnia (I)
-
zarządzanie i inżynieria produkcji
specjalności: analiza i projektowanie systemów produkcyjnych; zintegrowane systemy zarządzania; zintegrowane systemy dostawstudia stacjonarne, niestacjonarne drugiego stopnia (II)